tzatorski@o2.pl

Domator
6 kilometrów

Komentarze

Byłem w Lipienku w 1958r. Zamieszkiwałem przez 2 tygodnie u niejakiej pani Frankiewiczowej.W owym czasie nie bylo w chałupce nawet energi elektrycznej .Na szczęscie była studnia z wodą zdatną do picia i mycia.W drodze do stacji kolejowej Firluz zabłądziłem - (miałem wówczas 13 lat) i znalazłem się w pobliżu ruin tegoż zamku.Byłem przerażony bo zapadał już zmierzch.

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021