HostelTolek_pl

Domator
11 kilometrów

Komentarze

Włochy - bilet po całym regionie
22 sierpień 2018 13:07

Jeżeli macie taką opcję, to naprawdę warto chociaż jeden włoski region w całości zwiedzić. To piękny kraj z niesamowitymi zabytkami. 

Dobrym pomysłem są też święta w Warszawie, wtedy jest miasto wyjątkowo przystrojone i panuje niesamowity klimat, bardzo polecam chociaż jedne święta tak spędzić. 

Miasta rewolucji przemysłowej
22 sierpień 2018 12:42

Warto przejechać się i zwiedzić Łódź w tym celu. Jest to klasyczny przykład takiego miasta. Oraz oczywiście cały górny Ślaśk. 

Wycieczka po Polsce
22 sierpień 2018 12:23

Wycieczka po Polsce to bardzo dobra opcja na wakacje, przede wszystkim bezpieczna. Warto podczas takiej podróży zwiedzić wszystkie miejsca ważne dla historii naszego kraju. 

Pod koniec sierpnia warto zwiedzić naszą stolice, mnóstwo atrakcji w dodatku mniej osób w centrum z powodu urlopów. To najlepszy czas. 

noclegi w górach i nad morzem
22 sierpień 2018 12:21

Warto zobaczyć po opiniach danego hotelu czy hostelu. Zwykle nawet na google maps występuje wstępna ocena danego miejsca, co jest w tym przypadku bardzo pomocne. 

Fajne miejsce na nad morzem
22 sierpień 2018 12:09

Trójmiasto na pewno jest warte do odwiedzenia, a w pobliżu też jest sporo plaż, gdzie można wspaniale odpocząć nawet pod koniec sierpnia. 

Jak na pierwszy raz, to polecam najpierw zapoznawać się stopniowo z tematem gór, może najpierw warto wybrać się w jakieś mniejsze góry, a potem stopniowo zwiększać wysokość i trasy. 

Karpacz na weekend
22 sierpień 2018 12:07

Karpacz to dobry pomysł, byłem parę lat temu i miło wspominam pobyt. Miejsce inne niż Zakopane i chyba mniej ludzi tam jest. 

W Warszawie jest mnóstwo miejsc przystosowanych dla niepełnosprawnych. A jest co zwiedzać, dlatego gorąco polecam chociaż raz wizytę w naszej stolicy. 

Najlepszy rejon świata
22 sierpień 2018 12:06

Według mnie najlepsza jest Europa, warto wybrać się w wycieczke do naszych najbliższych sąsiadów - do Czech i na Słowacje. 

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021