Fasola na Szlaku

Krajtroter
9989 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Heh ... byliście w tym samym dniu co my w Rezerwacie Przełomu Białki :) Wpadliśmy tam na chwile zupełnie przypadkiem jadąc po drodze na wycieczce objazdowej autem :) (byIiśmy ok.12) to był zarazem najlepszy punkt tej objazdowej wycieczki :) zupełny spontan ... Jaskinie i groty też widzieliście ? Wasza podróżniczka to jak nasz wędrowiec 3.5roku na karku ma :)

[cytuj autor='Maciej A']Gratki dla małego turysty. Brawo WyFajne miejsca, bardzo mi się tam podobało (w końcu to teren pofałdowany, a im bardziej tym lepiej). Widoki na Tatry, Pieniny i otoczenie Zbiornika Czorsztyńskiego piękne.[/cytuj]

Dla naszego małego turysty takie szwendanie się to swego rodzaju forma rehabilitacji :) w związku z jego pewnymi problemami ... Z każdą wycieczką jest co raz lepiej ,a i on to co raz bardziej lubi . Przyjemne z pożytecznym za jednym zamachem :)

 

[cytuj autor='tomtur']Bardzo ciekawa wycieczka. Świetnie, że 3 latka zabieracie już na szlaki. [/cytuj]

Nie miał jeszcze roczku gdy pierwszy szczyt zaliczył ... i  tak szwendamy się z nim od maleńkości po górach  , pagórkach i czymś bardziej przyziemnym :) Widział już sporo przez te jego małe latka ...

 

[cytuj autor='Anja']1700 zdjęć w tydzień no to jesteś lepszy ode mnie, ja przywiozłam 2000 z dwóch tygodni:);) Bardzo sie cieszę, że akurat Pieniny uwieczniłeś, bo dokładnie ich nie poznałam. Wybiorę się tam z pewnością w którąś z kolejnych majówek.[/cytuj]

Foto... nałóg dał o sobie znać :) na szczeście ten nałóg nie jest szkodliwy dla zdrowia :) a wręcz odwrotnie poprawia samopoczucie gdy z czasem wraca się do zrobionych zdjęc i wspomina .

Pieniny mimo iż zwiedzamy po trochę średnio co 2lata począwszy od 2010(podróż poślubna :D) to nadal jest przed nami sporo tam do odkrycia . Poza tym teraz jest nas 3 (w bonusie mały 3latek) Więc też nie za bardzo jest mozliwośc by wszędzie z nim wejść i zobaczyć ... Lecz jak podrośnie to i my nadrobimy zaległości do tego uroczego zakątka naszych gór 

 

Małe Pieniny
19 sierpień 2018 13:57

My właśnie też wrociliśmy z tygodniowego obcowania z Pieninami we troje tj. ja ,żona i nasz 3latek  :)... muszę ogarnąć zdjęcia . A wtedy i sam coś tu zapodam ... bo prawie 1700 zdjęć musze odpowiednio posegrgować . Super miejsce ... gdzie bywamy średnio co 2lata :)

Powodów znalazło by się sporo więcej ... aniżeli tylko te 5 tu zawarte :) Co jak co jest to bardzo atrakcyjny region . Mieszkam tuż przy (na granicy Beskidu Śląskiego i Zywieckiego) więc śmiało mogę polecić :)

Palmiarnia w Gliwicach
19 sierpień 2018 13:47

Miejsce bardzo dobrze mi znane ... toż mieszkało się w Gliwcach ponad 20lat . Więc chcąc nie chcąc bywało się tam wiele razy ... niestety ostatni raz z 9 lat temu . Dobrze więc odświeżyć sobie jak to teraz tam wygląda :)

Byliśmy tam kilka lat temu ... maszerując na własnych nogach z centrum Kudowy Zdrój :)

Idąc przez Błędne Skałki można sobie śmiało śpiewać "wyginam śmiało ciało ..." bo miejscami niezłe wygibasy trzeba było odprawić by przecisnąć się przez kolejne wąskie przejście ... to znów przejść na 4 jak dziki zwierz itd :) Ubaw po pachy ... dodatkowy ubaw był widząc jak pewne osoby zawracały wręcz złe bo nikt im nie powiedział że trzeba być "elastycznym" by przejść nie brudząc tego i owego :) bo im przecież nie wypada się brudzić i nie będą się poniżać idąc na czworakach :)

Jezioro Żywieckie
24 lipiec 2018 11:34

Miejsce atrakcyjne ... szczególnie jak patrzy się na zdjęcia krajobrazu . Z naciskiem na lato , gdy brzegi sa porośnięte i nie widać tych tony śmieci walających się do okoła . Normalnie to "syf ,kiła i mogiła" najbrudniejsze jezioro nad jakimkolwiek w życiu byłem . Na nic zdały się co rusz kolejne wielka sprzątania wokół jeziora , jak z roku na rok śmieci przybywa . Dopóki nie zmieni się mentalośc wielu ludzi , dopóty będzie tam coraz większe nadwodne wysypisko śmieci

Czantoria-po raz kolejny
23 lipiec 2018 17:58

Góra bardzo dobrze mi znana ... pierwszy raz zdobyta 31lat temu :) na swoich własnych nogach :)

A rok później pierwszy raz kolejką na górę :) 

 

Edytowano: 2018-07-23 17:58:47

Trzy Korony
23 lipiec 2018 17:50

Jeszcze nie całe 3tygodnie i ja tam w końcu wejdę ... mam nadzieję :) bo już 5 razy w pieninach byłem i jeszcze tam nie wszedłem :)

[cytuj autor='Anja']Pokaźne zbiory w tych Twoich archiwach.[/cytuj]

Jak wstępnie policzyłem to w net archiwum mam jeszcze materiału na ok.100 postów które tutaj mogę wrzucić :) większość z Polski + mała szczypta z zagranicy :) ... + jeszcze pewnie coś dojdzie nowego toż w sierpniu urlop i trochę się znów zobaczy :)

 

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021