MaciejW

Krajtroter
5699 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Spotkania Krajtroterskie :)
14 styczeń 2021 06:28

[cytuj autor='marian'] [cytuj autor='MaciejW'] Super!!To aktualizuje listę obecności:Anna PiernikarczykTomturMariuszMaciejAMaciejW [/cytujNie zapomnijcie o mnie, na każdy kolor się zgadzam.  [/cytuj]

Super, to wpisujemy Ciebie na listę:

Anna Piernikarczyk

Tomtur

Mariusz

MaciejA

MaciejW

Marian

Spotkania Krajtroterskie :)
09 styczeń 2021 13:47

Super!!

To aktualizuje listę obecności:

Anna Piernikarczyk

Tomtur

Mariusz

MaciejA

MaciejW

Spotkania Krajtroterskie :)
08 styczeń 2021 21:44

No to już kilka osób chętnych jest :)

Lista obecności:

Anna Piernikarczyk

Tomtur

Mariusz

MaciejW

Odnośnie miejsca spotkania może zdecydujmy konkretnie trochę później jak wstępnie będziemy mieli zakończoną listę obecności :) tak, żeby wszystkim pasowało miejsce. Na razie wstępnie niech zostanie Puszcza, ale miejmy na uwadze, że może to ulec zmianie.

Aniu, podpowiedz proszę, jak to wygląda z zaglądaniem ludzi na forum i czy jest sens wysyłanie wątków lub zrobienie infa na zakładce wycieczki. Dzięki.

Fajnie jak by Allie napisała na forum, że była by chętna. Mogli byśmy wpisać ja na listę obecności ;);) Allie odezwiesz się?? :)

PS. na forum obcina teks przez emotki 

Edytowano: 2021-01-08 21:46:22

Spotkania Krajtroterskie :)
08 styczeń 2021 14:00

[cytuj autor='tomtur'] Może pozostańmy, póki co przy Puszczy Kampinoskiej i próbujmy ustalić termin. Masz Maciej, zdaje się, propozycję konkretnej trasy spaceru? Czy przykładowo 06 sierpnia (pierwsza sobota sierpnia) Wam odpowiada? Bo jak ktoś ma trochę dalej to chyba lepiej połączyć z jakimś parodniowym rodzinnym pobytem w okolicy Kampinosu a to w miesiące letnie łatwiej zorganizować. [/cytuj]

Pierwsza sobota sierpnia to 07 :) Mi dziś pasuje termin, ale to miesiąc letniego wypoczynku, wczasów itp. więc może wypaść różnie. 

Czy nie lepiej najpierw sprawdzić kto jest zainteresowany taką formą spotkania?? Wtedy wspólnie można by ustalić jakiś termin, obmyślić plan itp. 

Straszna cisza na tym wątku. Może mało osób tu zagląda?? Ja np. nie zaglądałem na forum wcale. 

Może zrobić taką informację i umieścić ją w zakładce Wycieczki??

Napiszcie proszę kto to czyta czy jest zainteresowany spotkaniem czy też nie. 

Spotkania Krajtroterskie :)
07 styczeń 2021 22:34

No i jak tam proszę Państwa?? Kolor ubrania już mamy :) 

https://www.polskieszlaki.pl/wycieczki/relacja,13178,jezioro-czorsztynskie-inaczej.html#komentarze

A co z miejscem?? Czy wszystkim pasuje Kampinos?? Nam pasuje. Może moglibyśmy to zorganizować jako spacer na szlaku (2-3 godzinny)?? Zna ktoś z Was taki szlak co warto było by pokonać a przy okazji porozmawiać i trochę się poznać???

 

Spotkania Krajtroterskie :)
06 styczeń 2021 00:07

[cytuj autor='tomtur'] Jest propozycja by spotkać się w gronie turystów Krajtroterów w 2021 roku. Ja proponuję by było to takie spotkanie 2-3 godzinne  na luzie połączone ze zwiedzaniem czy spacerem jakimś szlakiem. W którąś sobotę jednego z cieplejszych miesięcy. Ponieważ jesteśmy z różnych stron kraju to może spotkajmy się gdzieś tak w centrum na przykład gdzieś w Puszczy Kampinoskiej. Możemy wziąć udział w przejeździe wąskotorówką z Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie do Tułowic w Puszczy Kampinoskiej.https://e-sochaczew.pl/artykul/dodatkowe-kursy-sochaczewskiej/626575Zakładamy, że w 2021 również te kursy będą się odbywały i że na czele składu będzie parowóz. Zgłaszajcie swoje uwagi i pomysły. PozdrawiamTomek [/cytuj]

Super,

jestem jak najbardziej na tak, wybrana lokalizacja mi odpowiada 

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022