MragowoResort_pl

Domator
10 kilometrów

Komentarze

gdzie spać w Zakopanem
20 czerwiec 2018 08:56

Słuszna rada, zamiast ścisłego centrum Zakopanego również polecam skupić się na okolicznych miejscowościach gdzie będzie taniej w kwestii samego noclegu. Generalnie nie powinno być z tym absolutnie żadnego problemu, to tylko kwestia ceny jak i standardu którego oczekujemy.

Plany na weekend majowy
20 czerwiec 2018 08:48

Pamiętajmy, że teraz zaczyna się ten gorący okres i sezon urlopowo wakacyjny więc możemy wybrać fajny, ciekawy region i miejsce w którym spędzimy wolny czas. Może Mazury i Mrągowo? Zerknijcie do nas, tutaj każdy solidnie wypocznie :)

Co powiecie na Mazury i spoędzenei tutaj urlopu? W Mrągowie jest wiele ciekawych atrakcji, nie wspominając już o niesamowitym klimacie i pięknych widokach z dala od miejskiego zgiełku, hałasu. Zapraszamy i w razie pytań służymy pomocą na forum :)

Moim zdaniem wiele rzeczy, aczkolwiek też zależy czego oczekujesz. Z doświadczenia polecam zacząć zwiedzanie tego kraju od stolicy- Pragi w której spkojnie spędzisz kilka dni, miasto oferuje wiele zabytków.

Jakie Miasto wybrać ?
20 czerwiec 2018 08:38

Wszystko zależy od Twojego gustu jak i stylu w jakim chcesz spędzić wolny czas, wypocząć. Co powiesz na magiczne i zarazem piękne Mazury? Zapraszamy do słonecznego Mrągowa gdzie nie sposób sie nudzić :)

Atrakcje dla dzieci
20 czerwiec 2018 08:36

W zasadzie wszystko zależy od regionu, miejsca w którym spędzacie wakacje. Wiele ciekawych atrakcji dla dzieci znajdziecie w Mrąglowie, zresztą samego miasta chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, na Mazurach każdy znajdzie coś dla siebie i solidnie wypocznie, o nocleg także nie musicie się martwić :)

Orla Perć
20 czerwiec 2018 08:30

Faktycznie szlak Orlej Perci nie jest dla tych którzy dopiero zaczynają swoją przygode z górami, to coś dla doświadczonych osób które wiedzą zjakim ryzykiem się to wiąże. Do takiej wyprawy trzeba się też odpowiednio przygotować, mieć sprzęt. Bez tego ani rusz.

Wrocław
20 czerwiec 2018 08:27

Wrocław to jedno z piękniejszych i dużych miast, z całą pewnością warto sie tutaj udać chociażby na weekend aby zobaczyć kilka zabytków łącznie z pięknym rynkiem czy muzeum. W kwestii noclegów też nie będzie problemu aby coś znaleźć i to w przystępnej cenie.

Akurat w przypadku wypożyczenia auta w Warszawie to nie powinno być z tym żadnego problemu, już poniżej masz kilka adresów na których warto się skupić. Jak zawsze pozostaje pytanie o ceny, czasami faktycznie jest po prostu drogo.

Podróżowanie na rowerze
20 czerwiec 2018 08:22

Witam Wszystkich Uzytkowników na forum :) Akurat jeżeli chodzi o podroże rowerem to uważam, że to znakomita opcja i zarazem forma aktywnego wypoczynku. Moze nie od razu dookoła świata, ale chcoiażby po Polsce i warto udać się rowerem na Mazury, gdzie ciekawych szlaków, scieżek nie brakuje. Zacznij od Mrągowa :)

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021