GOKSiT Suchowola

Zapaleniec
410 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Realizujemy zadania z zakresu promocji Suchowoli, upowszechniania kultury i czytelnictwa, a także rozwoju turystyki, sportu i rekreacji. Co roku organizujemy wszelkie imprezy kulturowe, sportowe i inne na terenie gminy Suchowola. Największe z nich to Europarada Orkiestr Dętych, Cross Trzeźwości oraz Dożynki Gminne. W trakcie roku szkolnego GOKSiT organizuje zajęcia plastyczne, taneczne i muzyczne dla dzieci prowadzone przez profesjonalnych instruktorów. Przy Ośrodku działa również chór seniorów "Suchowolskie nutki". Pod skrzydłami GOKSiT-u znajduje się także Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Suchowoli która nieustannie poszerza swoje zbiory (obecnie około 21tys. pozycji). Zapraszamy do odwiedzania! Dodatkowo organizujemy różne przedsięwzięcia na boisku "Orlik" w Chodorówce Nowej, a także nad zalewem w Karpowiczach.Nasze biuro znajduje się przy Placu Kościuszki w Suchowoli. Cały czas jesteśmy otwarci na różne propozycje i ciekawe projekty. Zapraszamy do współpracy. :) W naszym biurze można również nabyć unikatowe pamiątki z Suchowoli - pocztówki, magnesy, kubki i inne gadżety.

Najnowsze podróże

Krajtroter nie posiada jeszcze żadnej publicznej podróży. Mamy nadzieję, że doda je wkrótce
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022