allie

Krajtroter
8801 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Podlaskie cerkwie i ... komary
20 wrzesień 2021 08:11

Imponująca wycieczka - pod względem ilości kilometrów i zwiedzonych miejsc. Naprawdę masz zacięcie i kondycję :) Cerkiewki piękne. 

Świdnica na weekend
01 lipiec 2021 22:18

Ze Świdnicą jestem związana rodzinnie i pamiętam jeszcze czasy, kiedy ona i jej zabytki nie przedstawiały się tak fantastycznie, a potwierdzam, że teraz to urocze miasto. Rynek jest śliczny, a Kościół Pokoju - no cóż; dla tego obiektu nie ma wystarczających słów zachwytu :)

Edytowano: 2021-07-01 22:18:19

Widzę Marianie, że podążyłeś śladami Ani z rodzinką - super. Moszna - wiadomo, cudeńko, ale ja niezmiennie nie mogę wyjść z podziwu dla tych robotów. Fajnie, że mieliście okazję je obejrzeć.

[cytuj autor='Joanna']Sama trochę maluję (piszę). Teraz to może nie na czasie, ale tu pokazywałam efekty: https://podroze.polskieszlaki.pl/wasze-podroze/12541,muzeum-lipskiej-pisanki[/cytuj]

Oj, jesteś prawdziwym fachowcem! A właściwie powinnam powiedzieć - artystką. Piękne są Twoje pisanki :)

Brama Morawska
01 lipiec 2021 22:04

Tyle atrakcji: ruiny, skrzyżowanie rzek, Nędza i Tłustomłoty! Ale dla mnie i tak gwóźdź programu to pieseł z pociągu - no cudo po prostu.

Gratuluję dystansu, tyle km to już nie żarty :) 

[cytuj autor='Joanna']Lubię wszelkie skanseny, a ten w Ciechanowcu szczególnie mi się podoba.  Może dlatego, że trafiliśmy tam na noc muzeów, gdy uruchomiono młyńskie koło, a część maszyn rolniczych jeździła po terenie przed pałacem. W połączeniu z ogródkami i zwierzętami, o których piszesz, sprawiło to, że skansen ożył na całego.A jechałam tam głównie dla pisanek :), bo mam swoje osobiste skrzywienie w tym kierunku.[/cytuj]

Oj, to musiało wtedy być podwójnie fajnie :) A na czym to pisankowe skrzywienie polega? :)

Kłodzka Góra kolejna góra KGP
15 czerwiec 2021 22:14

Chętnie bym znowu (po latach) wpadła na trochę do Kłodzka - mam dobre skojarzenia z tym miastem. No i widoków też pozazdrościłam.

Bardzo fajny spacer. Las o tej porze roku to jest po prostu czysta przyjemność i trzeba sobie ją sprawiać jak najczęściej.

Najważniejsze, że poczucie humoru Cię nie opuszcza. A że szczęście (i aplikacja) zostaną czasem w... Łowiczu - no cóż, zdarza się :) 

A tak serio to bardzo fajna wyprawa, no i nie dziwię się, że często odwiedzacie zameczek w Oporowie - bardzo sympatyczne wrażenie robi.

Idąc na Wielką Sowę
12 czerwiec 2021 22:16

No to faktycznie miałeś nieprzewidziane sytuacje po drodze. Wiem z doświadczenia, że pomyłka trasy na szlaku to jest średnia przyjemność. Ale wspaniałe widoki na pewno wynagrodziły Ci te nieplanowane kilometry. Gratulacje z okazji kolejnego zdobytego szczytu.

Z Jaworza na Zaporę w Wapienicy
05 czerwiec 2021 21:50

Widzę, że wykorzystujesz każdą okazję, żeby pochodzić i coś fajnego zobaczyć. Na Szyndzielni byłam wieku temu i nawet już chyba nie pamiętam jak się na nią dostałam... :D

Bardzo ciekawa wycieczka. Górny Śląsk mamy jeszcze do odkrycia, a w Katowicach byłam jedynie lata temu przejazdem i "zwiedziłam" tylko dworzec kolejowy ;) Jest co nadrabiać.

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021