DworSierakow_pl

Domator
13 kilometrów

Komentarze

Wycieczka po Polsce
26 czerwiec 2017 09:18

Ankieta już wypełniona i mam nadzieję, że mój głos pomoże w badaniach. Poza tym jeżeli chodzi o podróżowanie po Polsce to zapraszamy także do naszego pięknego Dworu w Sierakowie, to idelane miejsce dla spragnionych ciszy, spokoju i bliskości natury :)

Edytowano: 2017-06-26 09:18:46

Darmowe atrakcje w Polsce
26 czerwiec 2017 09:15

Jeżeli szukasz darmowych atrakcji na dolnym śląsku, to polecam takie miejsca jak Karpacz i Sudety lub Błędne Skały w Kotlinie Kłodzkiej, nie zapalcisz za to a otrzymujesz szereg bardzo ciekawych atrakcji, jedyny warunek to aktywne zwiedzanie :)

Ja mogę zaprosić również do pięknego, spokojnego Sierakowa gdzie atrakcji nei zabraknie, a komfortowy nocleg znajdziecie w naszym klimatycznym dworze, Zapraszamy :)

Wrocław
26 czerwiec 2017 09:11

Oprócz ogródów Japońskich polecam też Rynek i Muzem gdzie mozna podziwiać Panoramę Racławicką, dla mnie to obowiązkowy punkt wizyty we wrocławiu. Dla miłośników dodatkowych atrakcji polecam także afrykarium plus zoo.

Gdańsk
26 czerwiec 2017 09:10

Generlanei całe Trójmiasto zasługuje na wielkie uzannie, raz w kwestii położenia, a dwa wielu ciekawych atrakcji jakie mają do zaoferowania. Pod wzgledem zabytkó turystycznych, na czele niezmiennie pozostaje piękny Gdańsk, który również polecam :)

Jakie Miasto wybrać ?
26 czerwiec 2017 09:07

Jest wiele pikenych miast, które bez wątpienia zasługują na to aby je odwiedzić, ja poelcam w pierwszej kolejnosci Kraków oraz piękną Małopolskę, gdzie bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie i wypocznie :)

Tutaj pełna zgoda, park w Ogrodzieńcu jak i generalnie jura krakowsko-częstochowska to bardzo dobry pomysł na rodzinny, weekendowy wyjazd. Jeżeli szukacie podobnych miejsc w otoczeniu lasów i jeziora, polecam Dwór Sieraków :)

Ustka
26 czerwiec 2017 09:03

W Ustce tak samo jak w każdym innym nadmorskim miasteczku- możesz spędzić czas i urlop na wiele sposobów, zarówno aktywnie jak i leniwie leżąc na plaży czy czerpać morskich kąpieli, wszytsko zależy tylko od Ciebie. Z noclegami na pewno nie będzie żadnego problemu.

Grunwald
26 czerwiec 2017 09:01

Moim zdaniem miejsce jest na tyle sławne i historyczne, że warto tam pojechać nawet w zwykły dzień aby zobaczyć jak słynne pola Grunwaldu prezentują się na żywo. Wiadomo, że punktem kulminacyjnym jest rekonstrukcja bitwy 14 lipca.

Jawor
26 czerwiec 2017 09:00

A macie może jakieś zdjęcia tego miejsca? Pytam bo widze, iż wiele osób wypowiada się pozytywnie, więc możę faktycznie warto tam pojechać i pozwiedzać, opis brzmi zachęcajaco.

Kołobrzeg
26 czerwiec 2017 08:56

Kołobrzeg to nie tylko latarnia czy szeroka plaża, to również rejsy w morze jako jedna z dodatkowych i głównych atrakcji tego miasta. Polecam w szczególności poza sezonem, kiedy nie ma aż takich tłumów i faktycznie można swobodnie wypocząć.

Katowice
26 czerwiec 2017 08:54

Faktycznie jest o niebo lepiej niż mailo to miejsce jeszcze kilakanaście lat temu, co nie zmienia faktu iż moim zdaniem Katowice w dalszym ciągu są smutnymmiastem który nie ma zbyt wiele do zaoferowania pod wzgledem turystycznym.

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021