Margaretka

Krajtroter
4215 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Całe życie mieszkam w Gdańsku i Jarmark św Dominika od paru lat omijam już dużymmm łukiem z powodu tłumów. I rzadko skupiam się już na tym co tam oferują. Miło jest jednak przeczytać tak miłe słowa o swoim mieście i przypomnieć sobie przecież że samej też uwielbiam takie stragany z starociami ;) Może czasem zamiast omijać jarmark przejdę się po nim a nóż zobaczę coś ciekawego ;)

Ujazd-Opatów-Ćmielów
09 maj 2017 20:43

Pięknie. To są miejsca które sama bym chętnie odwiedziła szczególnie zamek Krzyżtopór. Twoje zdjęcia jeszcze bardziej przybliżyły mi fakt że warto jest tam kiedyś pojechać ;) Teraz czekam na relację z wycieczki by wgłębić się bardziej w te wspaniałe miejsca :) Pozdrawiam ;)

Danusiu twierdza warta obejrzenia. Ja także z trzy razy podchodziłam do jej zwiedzania zanim mi się udało, zawsze było za mało osób lub były prace wewnętrzne i było zamknięte :/ A muzeum II wojny światowej zapowiada się interesująco :) Doczytałam że wtorki są wejścia bezpłatne to spróbuję upiec dwie pieczenie na jednym ogniu:)

Góra Donas i Punkt Widokowy
26 kwiecień 2017 18:47

Super miejsce na spacer ale polecam iść w ciepły i słonczny dzień wtedy widoki z wieży będą najlepsze :)

Urlop Sierpień 2016r
25 kwiecień 2017 11:32

Zgadzam się. Zakochałam sie w Szklarskiej Porębie i napewno wróce tam jeszcze nie raz :)

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021