EmiZtg

Krajtroter
18372 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Ogrodzieniec, Mirów, Bobolice
10 wrzesień 2018 18:53

[cytuj autor='DoRi']Jestem częstym gościem w tych okolicach odkąd zaczęłam się wspinać w skałkach :) Piękne miejsca, bliskie memu sercu :)[/cytuj]

Oooo no proszę :) No wreszcie :)

Edytowano: 2018-10-11 00:32:18

Ślęża
09 wrzesień 2018 14:11

[cytuj autor='marian'] Szlak od przełęczy Tąpadła jest moim zdaniem najmniej atrakcyjny.Od Sobótki jest dłuższy i ciekawszy.Ja ostatnio też wędrowałem od tej przełęczy ale wracałem szlakiem niebieskim .Bardzo mi się podobał ten szlak .trzeba się trochę wygimnastykować wśród skał.Szkoda że nie weszliście do kościoła.W podziemiach mozna zobaczyć relikwie pierwotnego kościoła z XII wieku i fragmenty średniowiecznego zamku.Ja wielokrotnie wchodzilem na Ślęże i tak lubię tam wracać.Edytowano: 2018-09-09 13:46:59[/cytuj]

Naczytałam się o Ślęży dużo i w samych superlatywach, a tu totalne rozczarowanie. Wybrałam szlak z przełęczy, bo był krótki, a my byliśmy po kilku godzinach w samochodzie, w upale, po korkach na autostradzie i jeszcze musieliśmy znaleźć sobie nocleg. To był czwartek, środek długiego weekendu i sądziłam, że największa fala ludności już przepłynęła. Na szczęście inne wycieczki podczas tego krótkiego urlopu były o wiele lepsze. Następnym razem dam Ślęży drugą szansę, ale wybiorę najdłuższy i najmniej uczęszczany szlak.

 

Ściana Olzy
20 sierpień 2018 11:19

To chyba tam jest to miejsce  w którym zimą można się wspinać na lodospadach? Jedyne takie w Beskidzie Niskim? 

Głubczyce
20 sierpień 2018 11:17

Kilka dni temu przejeżdżałam niedaleko i gdybym wiedziała, że to miasteczko jest tak ładne to na pewno bym się w nim choć na chwilę zatrzymała. 

Lubię to miejsce. Ma jakąś taką pozytywną energię. 

Ciekawe miejsce, kompletnie mi nie znane. 

Sielska kraina
20 sierpień 2018 09:44

Wspaniałe zdjęcia i jakże niekonwencjonalne spojrzenie na Jurę

Moja ukochana dolina po słowackiej stronie Tatr. Tej jesieni mam zamiar pobyć tam trochę czasu i pozdobywać otaczające ją szczyty, oczywiście na miarę moich możliwości :).

Szlakiem Orlich Gniazd
02 sierpień 2018 10:21

Bardzo lubię Podzamcze, zarówno jako miejsco do wspinania, jak i tak czysto turystycznie. Acha, i polecam filiżankę espresso w hotelu "Poziom 511", ma świetny klimat :). Hotel stoi obok najwyższego "szczytu" na Jurze - Góry Janowskiego (516 m n.p.m.).

Wszędzie tam byłam i tych okolic nie mam nigdy dość :) Zdjęcia piękne :)

Świetne miejsce na wycieczkę, kiedy w Tatrach ogoda niepewna.

Super, kolejne miejsce blisko mnie, o którym nie słyszałam :) Lubię takie lokalne odkrycia.

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021