EmiZtg

Krajtroter
18372 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

VI Wyrypa Beskidzka
20 marzec 2017 15:16

Zachęcam :). Atmosfera kiedyś była fajna, choć z roku na rok coraz bardziej sportowa.

Siwy Wierch, Brestova
20 marzec 2017 15:14

Nie bać się :).

Pdobno na Rohaczach warto mieć uprząż. Tak słyszałam, bo jeszcze tam nie byłam. 

Ale ja bym nie brała :).

Jagnięcy Szczyt
19 marzec 2017 22:26

Cześć, Dori :)

Moje wycieczki to już są opisane na PG :). Mojżesz zajrzeć i poczytać :). Tu się raczej rozpisywać nie będę :). Ja twoje czytam na bieżąco na Twoim blogu :). Bardzo podoba mi się relacja z GSB, którego już raczej nie przejdę w jednym kawałku. Ale myślę, że to po prostu hardcore, taka wielka wyrypa. I trzeba mieć też psychę, żeby się nie poddać, jak boli i pada :).

Szyndzielnia
19 marzec 2017 22:21

Tak, bo akurat miałam straszną ochotę :). Gnała mnie do przodu tylko ta myśl o kawie i ciastku :). Ja już tam byłam tyle razy, że muszę sobie jakieś dodatkowe motywacje tworzyć :).

Wschodnie Żelazne Wrota
19 marzec 2017 22:19

Proszę: http://www.planetagor.pl/places/application/TrialPage.php?ID=704 

Trochę niedokładnie narysowana, bo to jedna z pierwszych tras na PG.

Wejście banalne, tylko trzeba uważać, bo krucho. 

VI Wyrypa Beskidzka
19 marzec 2017 21:39
Tak, to dokładnie ta :)
No to muszę koniecznie pojechać zobaczyć tę dziurę zanim ją zaleją :) Tez lubię jeździć na nartach :). Tylko że jak mam teraz blisko, to rzadko jeżdżę...
Jagnięcy Szczyt
19 marzec 2017 14:26
Ooo jaki ten górski świat mały :). Zaproś mnie do znajomych na PG, ok? Tak, tu mam zmieniony nick :) Nie chciałam podpisywać się tu z imienia i nazwiska, więc wykorzystałam zdrobnienie, którym posługują się wszyscy znajomi i anagram nazwiska :). Dori nie znam osobiście, choć mamy wspólnych znajomych.
Malinów, Malinowska Skała
19 marzec 2017 14:05

Teraz tam są podobno super warunki na skiturki :).

Magurka Wilkowicka
19 marzec 2017 14:04

A warto :). Niskie górki, male przewyższenia, niespecjalnie da się zmęczyć, ale maja swój urok :)

Górki fajne nawet bardzo :). To była taka przedobiednia szybka wycieczka, często takie robimy, bardziej treningowa niż żeby się pozachwycać górami ;).

Kamieńsk, Kamieńsk... nic mi to nie mówi, gdzie ta górka jest?

Kiedyś mieszkałam dalej od górek. Wtedy wsiadałam na rower i jeździlam po okolicznych lasach. Szkody górnicze w postaci górek i dołków robiły za namiastkę górskich szlaków ;)

 

 

Jagnięcy Szczyt
19 marzec 2017 11:23

Dziękuję za przywitanie :) Na razie staram się nauczyć nawigacji na tym portalu. Na pewno będzie więcej wycieczek, ale raczej będę dodawać powoli, strasznie dużo się tego nazbierało :)

Jagnięcy polecam, naprawdę nie jest trudno, choć w pewnym momencie jest lekka ekspozycja.  Widoki serio jak z bajki :).

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021