EmiZtg

Krajtroter
18372 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Trzy dni w Beskidzie Sądeckim
06 październik 2020 11:49

[cytuj autor='Habik'] Z tym, że widoki z Góry Parkowej są żadne to nieprawda. Widok jest bardzo rozległy i atrakcyjny. [/cytuj]

Moim zdaniem nie, ale ja schodziłam kilka tysięcy kilometrów po polskich górach. Widziałam wiele panoram i mam z czym porównać. Może to więc kwestia czysto subiektywna?

Śląsk Cieszyński
16 marzec 2020 14:35

[cytuj autor='Maciej A'] Fajne miejsca Emi, pospacerowało by się też :-) A co słychać w górach? Strasznie mnie ciągnie ostatnio, a zza klawiatury niestety tylko wyglądam [/cytuj]

A w górach mało robię, spacery tylko w najbliższej okolicy. W wolnej chwili coś też tu wrzucę, raczej jako podsumowanie zimowych wycieczek.

 

Lanckorona
16 marzec 2020 14:33

Dziękuję wszystkim za miłe komentarze :) Mam nadzieję, że zachęciły Was do odwiedzenia tego miejsca w niedalekiej przyszłości :)

Jeszcze tam nie byłam - twoje zdjęcia zdecydowanie zachęcają do zaplanowania tam wycieczki :) 

Mi się Golgota Beskidów nie podoba. Za dużo nawiązań do śmierci, czarny kolor, kościotrupy, bardzo to pesymistyczne w gruncie rzeczy. Nawet anioły kojarzą się z aniołem śmierci z kaplicy w Świerklańcu. Jeśli mogę polecić coś innego, lepszego, łatwiejszego w interpetacji, to może to być droga krzyżowa w Starym Smokowcu na Słowacji. Stacje zaprojektowane i wykonane przez najlepszych słowackich i polskich rzeźbiarzy współczesnych, część jest z jasnego drewna, część z z jasnego kamienia i innych materiałów. 

Na Śnieżkę z Przełęczy Okraj
30 październik 2019 23:38

[cytuj autor='marian'] Bardzo ciekawy wariant wędrówki na Śnieżkę.Może kiedyś też się skuszę. [/cytuj]

Polecam bardzo :) 

Byłam, zjadłam, nie koniecznie szybko wrócę. Wystrój trochę kiczowaty, miejsce ikon jest w cerkwi, a nie nad stołami z ziemniakami i kapustą. Warto jednak dodać, że jest to miejsce przyjazne czworonogom. Na wystrój i nienajsmaczniejsze jedzenie można przymknąć oko, jeśli pozwalają wejść z psem do środka.

Králický Sněžník
04 lipiec 2019 14:46

Miejsca zupełnie mi nieznane, ale planuję tam pojechać we wrześniu.

Tam mnie jeszcze nie było. A zdjęcia cudowne :)

[cytuj autor='marian'] Tylko pozazdrościć tych Taterek.Ja bardzo chciałbym wejść jeszcze na Nosal, może kiedyś-chociaż lata uciekają. [/cytuj]

Łatwo się wchodzi i dość szybko, więc wszystko przed tobą :)

[cytuj autor='marian'] Piękne widoki.Ja byłem na Rusinowej Polanie i Wiktorówkach w zeszłym roku.Widoki były przepiękne,góry były w białej szacie ale na Gęsią Szyje nie poszliśmy a szkoda. [/cytuj]

Szkoda, bo widoki super, ale co się odwlecze... :)

Biskupia Kopa
11 grudzień 2018 22:12

Od polskiej strony na Biskupiej Kopie jeszcze nie byłam. Czytałam, że gdzieś tam jest szlak z metalową drabinką. Chciałabym kiedyś się na niego wybrać :)

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021