DworSierakow_pl

Nowicjusz
4 kilometrów

Komentarze

Co do nawigacji, również za granicą to ja zawsze bazuję na mapach Google, które sa bardzo dokładne i jak dotąd jeszcze mnie nie zawiodły. fakt, że nie można im bezgranicznie ufać, natomiast spośród wszystkich nawigacji akurat ta jest zdecydowanie najlepsza.

gdzie spać w Zakopanem
16 luty 2017 10:13

To prawda, może określ wjakim budżecie jeżeli chodzi o nocleg chcecie się zmieścić i wtedy doradzimy kilka ciekawych , komfortowych miejsc w dobrej lokalizacji, bo przeciez to także jest w górach bardzo istotne.

Może ja zaproponuje coś innego, mianowicie zamiast zatłoczonego Zakopanego warto udać sie w Sudety które są moim zdaniem niedoceniane, oraz gdzie będziemy mogli wypocząć, nie ma tutaj aż tak wielkich tłumów jak na Krupówkach, a widoki są równie piękne :)

Ośrodki nad jeziorem
16 luty 2017 10:09

Witam Wszystkich na forum :) Jezioro kojarzy mi sie nieodłącznie z bliskością lasu, gdzie możemy wypocząć w ciszy i spokoju a to zapewni także Dwór Sieraków w Małopolsce, gdzie dodatkowo warto skorzystać z możliwości degustacji win oraz zabiegów, masażów Spa, dzięki którym poczujemy niesamowity relaks :)

Ostatnio edytowany: 2017-02-16 10:09

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 37 000 polubień, a na Instagramie 2 800 Obserwujących.
Copyright 2005-2021