Gregy

Wędrowiec
178 kilometrów

Komentarze

fajny spacer, przypomniał mi studenckie czasy, kiedy w Tatrach było mniej ludzi i komercji :-)

Chorwacja
06 wrzesień 2016 16:55

Dubrownik to nie wszystko. Sam jestem zwolennikiem poznawania natury w różnych częściach Europy. Z tego powodu powodu obskoczyłem Plitvickie Jeziora i Pak Krka. Tych rzeczy nie mozna przegapić będąc w Chorwacji. Więcej szczegółów o zwiedzaniu tych miejsc zamieszczam na blogu http://www.tuitam.org.pl/

Łęknica - Geopark
06 wrzesień 2016 16:50

z tego co wiem, to tereny te jeszcze się rozszerzają i powstaja nowe punkty widokowe. Myslę, że za 2 może 3 lata powtórzymy spacer

Słowacki Raj
04 wrzesień 2016 11:45

To miejsce od lat znajduje się w planie naszych wypadów. Niestety zawsze coś innego to przebija i jedziemy w inne miejsca :-)

Zespół dolinek podkrakowskich to świetny pomysł na nieforsowne spacery. Wszystkie mają swój urok i swoje atrakcje jak np. Niedaleko zlokalizowana jaskinia Wierzchowska.

Jaskinia Wierzchowska Górna
04 wrzesień 2016 11:10

Urokliwa jaskinia. Warto ją odwiedzić.

Długo czekaliśmy na otwarcie tych ruin do zwiedzania. Wrzucam to miejsce do planu naszych zamkowych celów.

Kapadocja
15 sierpień 2016 12:58

Bardzo fajny opis. Sam byłem w tej pięknej krainie parę lat temu i zawsze z przyjemnością tam wracam wspomnieniami przy każdej możliwej okazji.

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021