Turystyczne Mistrzostwa Blogerów
Moi mili! Bierzemy udział w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów!
16 blogów podróżniczych reprezentuje swoje województwo w Polsce. My pokażemy piękno województwa śląskiego!

Chcesz nam pomóc? Wchodź na naszego bloga i śledź nasze kanały społecznościowe: Facebook, Instagram i Youtube.
Lajkuj, komentuj i udostępniaj!
Zapraszamy Cię na tą piękną przygodę! Z góry dziękujemy!

Joanna

Krajtroter
79431 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Krapkowice na niespieszny weekend
01 październik 2021 14:16

Bardzo interesujące miejsce. W jesiennych barwach wygląda wprost bajecznie.

Niesamowicie malowniczo. A psica nie poczuła instynktu psa pasterskiego na widok owiec? Może pomogłaby przekonać uparciuchy do pozowania do zdjęć :)

Piękne jesienne widoki.

Też tak mam, że zostają weekendy, a i wtedy nie zawsze pogoda pozwoli się gdzieś wybrać. Trudno, przynajmniej mam wtedy czas, żeby nadrobić opisywanie wycieczek i planować następne :)

[cytuj autor='allie']Olsztyn znamy (i lubimy), ale Gietrzwałd widzę na Twoich zdjęciach pierwszy raz w życiu. No i właśnie o to chodzi w Polskich Szlakach :)[/cytuj]

Cieszę się, że mogłam pokazać coś nowego. :)

Rejs Szlakiem Szeląga
27 wrzesień 2021 12:17

[cytuj autor='allie']Naprawdę przyjemnie spędziliście dzień. Przypomniałaś mi rejs Kanałem Elbląskim przed laty; wybraliśmy sobie dość długi odcinek do pokonania (nie pamiętam już skąd, ale kończyliśmy w Elblągu), ale widoku na Ostródę nie pamiętam - albo to moja skleroza (wielce prawdopodobne), albo odcinek był i tak za krótki :) Za to pamiętam, że to było fajne przeżycie, no i podobała mi się cisza na trasie.[/cytuj]

Jeśli kończyliście w Elblągu, to w Ostródzie mogliście zaczynać i przepłynąć całość Kanału Elbląskiego (główną część bez odgałęzień takich jak to do Starych Jabłonek) albo zaczynaliście jednak trochę dalej. 

Rejs Szlakiem Szeląga
24 wrzesień 2021 11:30

[cytuj autor='Południowa Hania']nie myślałaś o konkursach fotograficznych ? Bo robisz super fotki, to z zachodem słońca i ptakami na wodzie to dech zapiera. A wycieczka taka relaksująca no i Burek sympatyczny :)[/cytuj]

Myślałam - w podstawówce. Raz nawet jakieś wyróżnienie i album na zdjęcia dostałam za młode bociany uczące się latać :) Teraz fotografuję dla siebie i dla przyjemności, a jak się jeszcze komuś podoba, to zawsze miło :)

Mogielica KGP
24 wrzesień 2021 11:25

Podziwiam wytrwałość w zdobywaniu kolejnych szczytów.

Wieża widokowa na Gorcu
24 wrzesień 2021 11:23

Mogłoby się wydawać, że w górach wieża niepotrzebna, bo i bez niej są piękne widoki. A jednak widać, że nawet tu wieża pomaga dobrze się rozejrzeć :)

[cytuj autor='Mariusz']Mówią, że pokrzywy są zdrowe, a oparzenia to już w ogóle... Mam nadzieję, że zdrówko dopisuje. Co do szlaku, to, niestety, często się tak zdarza, szczególnie ze szlakami pieszymi. Ci, którzy powinni się takim szlakiem opiekować i dbać o jego "przepustowość" jakoś o tym zapominają i później turyści znajdują się w takiej sytuacji jak Ty. A pajączek śliczny![/cytuj]

Tak, pokrzywy są zdrowe. Babcia mówiła, że takie oparzenia pomagają na reumatyzm... Ślady po nich znikają szybko, a wspomnienia pozostają całkiem dobre. Czyli nie ma tego złego, co by nie wyszło na dobre :)

Rejs Szlakiem Szeląga
24 wrzesień 2021 10:27

[cytuj autor='Mariusz']Zawsze mówię, że grunt to motywacja... I jest piękny zachód słońca (chyba najpiękniejszy ze wszystkich) :) Fajna podróż i fajna relacja i widoki zacne i zdjęcia super, a mi do gustu przypadł i to bardzo piesek :)[/cytuj]

Czasem łatwiej zmotywować słońce do zachodu niż dzieci do nauki :) Piesek był rewelacyjny. Chyba należał do obsługi śluzy i głośno i wyraźnie witał wpływające do śluzy jednostki, a później biegł przy statku w czasie śluzowania, jakby musiał wszystkiego dopilnować.

[cytuj autor='Anna Piernikarczyk']Pewnie myślisz o Rabsztynie? :) Ja też wolę się wyspać, jestem totalnym przeciwieństwem nocnego marka, na szczęście jesienią ciemno robi się o 19.00 i już o 20.00 są te wszystkie efekty. Choć jadąc z dziećmi z domu, to już też nam ciężko nawet do 20.00 być ;)[/cytuj]

O Rabsztynie jak najbardziej, ale miałam na myśli też Tenczyn i Smoleń.

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021