Turystyczne Mistrzostwa Blogerów
Moi mili! Bierzemy udział w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów!
16 blogów podróżniczych reprezentuje swoje województwo w Polsce. My pokażemy piękno województwa śląskiego!

Chcesz nam pomóc? Wchodź na naszego bloga i śledź nasze kanały społecznościowe: Facebook, Instagram i Youtube.
Lajkuj, komentuj i udostępniaj!
Zapraszamy Cię na tą piękną przygodę! Z góry dziękujemy!

Joanna

Krajtroter
79431 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Kołobrzeg na weekend
13 październik 2021 14:28

Spędziliśmy cały długi dzień w Kołobrzegu i dużo zobaczyliśmy, ale teraz widzę, że to może zaledwie połowa tego, co Kołobrzeg ma do zaoferowania. Pomimo że był środek lata, nie musieliśmy płacić za wstęp na molo. Może jest płatne w określonych godzinach?

Na szlaku Diablaka - Babia Góra
11 październik 2021 14:43

Roślinność wygląda jak z prehistorycznej puszczy, zwłaszcza paprocie i kwiaty. Ja bym zaczęła się rozglądać, czy jakiś dinozaur nie stanie mi na drodze :)

Pięknie i egzotycznie. Płaszczki i rekiny widzieliśmy na razie tylko w Gdyni. Wrocław ciągle czeka na odkrycie.

To teraz ja dołożę swoje trzy grosze... Kruszyniany są chwilowo niedostępne (stan wyjątkowy), ale Bohoniki już tak, a tam też jest meczet tatarski warty odwiedzenia choć mniej znany. Białowieża na razie opustoszała, ale Rezerwat Pokazowy Żubrów  położony trochę dalej od granicy wciąż można odwiedzić. Supraśl oczywiście stoi otworem, podobnie jak Kraina Otwartych Okiennic.

trzy dni na szlaku-cz,3
05 październik 2021 13:07

Ciekawe 3 dni na szlaku. Dużo interesujących miejsc po drodze zobaczyłeś.

Góra Ślęża - Śląski Olimp
05 październik 2021 12:23

Widoki warte wspinaczki. Nie byłam w tych stronach.

[cytuj autor='allie']Ale sobie zrobiłaś "spacerek"! :) Podziwiam kondycję; na dyskotekę po takiej marszrucie już by mnie chyba nikt nie zaciągnął :) Świetnie opowiedziałaś o tej wycieczce. Twoje relacje są dowodem na to, że urlopową atrakcją może być wszystko - zwalone drzewo, pospolity owad, stara furtka. Bardzo jest mi bliskie takie podejście. To taki prawdziwy mindfulness w praktyce, bez żadnych treningów tzw. specjalistów :) Fajnie.[/cytuj]

Cieszę, że się podobało. Może to dziwnie zabrzmi, ale w pewnym sensie wypoczęłam podczas tych przebytych kilometrów.

[cytuj autor='Mariusz']No, no, pozazdrościć wytrzymałości i to nie tym, co doczytali do końca, bo trudne to nie było - przy tak zajmującej opowieści, było to wręcz banalnie proste, tylko Tobie. 30 km piechotą, naprawdę szacun i do tego dyskoteka (brr, jak dobrze, że ja to mam już za sobą). I te zdjęcia zwięrzątek... Masz niesamowitą łatwość robienia prześlicznych zdjęć. Gratuluję! :) Aż chciałoby się samemu w taką podróż wyruszyć - tylko w moim przypadku "zeżarłoby" mnie wszystko, co w tym lesie lata, skacze i pełza :( Przeżywam to za każdym razem, kiedy wejdę do lasu albo wyjdę na balkon (mieszkam praktycznie wśród drzew) :)[/cytuj]

Na płaskim terenie znam swoje możliwości i do 30 km spokojnie planuję. Ciekawe co będzie jak uda mi się pojechać w góry. A dyskoteka w wydaniu naszej córy dość szybko przekształciła się w głaskanie królików z koleżankami. :)

[cytuj autor='Maciej A']Zgrabnie spięłaś klamrą cały urlop. Dwa tygodnie byłem w Pluskach, w zasadzie poza nadwodnym lokum, wędkowaniem i pływaniem po wodach jeziora nie rozglądałem się po okolicy, a tam przecież jest naprawdę ładnie, co też pokazałaś w fotogalerii. A klimacik... Przypomniałaś mi liczne wyprawy dookoła innego jeziora: samotne, w grupie, nocą (nie pytaj, jaki to miało sens :-), na kacu, w poszukiwaniu czegoś, itp. itd.[/cytuj]

Dzięki. Podobno wszystko ma jakiś sens... , a jaki nie zawsze musimy wiedzieć :)

[cytuj autor='Anna Piernikarczyk'] Przyroda piękna wokół i sporo ptasich gatunków znasz :) [/cytuj]

Lubię wiedzieć z kim mam do czynienia :) Jak nie wiem to szukam. Strzyżyka dopiero niedawno rozpoznałam i teraz już też wiem, że to on.

[cytuj autor='Południowa Hania']prześliczne jezioro! Wspaniałe fotki zwierzaków - sarenka jaka kochana i ten dzięcioł. Widać, że cię zachwyciło to otoczenie.[/cytuj]

Zachwyciło, bo lubię przebywać w takim otoczeniu. :)

Ale jak to "na piechotę"? Rower zaniemógł? Gdańsk widziałam, ale dość powierzchownie. 

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021