Izolda

Wędrowiec
193 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Bardzo ładnie to miejsce wygląda na zdjeciach ;-) wybieram się w tamte rejony i chetnie skorzystam z Twojwj podpowiedzi co jeszcze zobaczyć  można na Ponidziu ;-)

Szczeliniec Wielki i Błędne Skały to fantastyczna wycieczka dla turystów duzych i małych ;-)

Jurata
11 lipiec 2016 00:47

można podziwiać piekne widoki ;-)

 

Szlak Orlich Gniazd na Jurze
11 lipiec 2016 00:46

Planuję w przyszłym roku na weekend majowy odwiedzić Jurę  ;-)

11 lipiec 2016 00:44

Bardzo często przez nas odwedzane miasto ;-)

 

Kolej drezynowa w Mosinie
22 czerwiec 2016 01:35

Jest to jedna z najlepszych atrakcji w naszej okolicy. Gorąco polecen zarówno dorosłym jak i dzieciakom. Nie tylko zapoznajemy się z urokami Wielkopolskiego Parku Narodowego, ale również "ćwiczymy " własne mięśnie , które napędzają drezyny. Wielkie podziękowania dla właścicieli za zorganizwanie takiej atrakcji . Serdecznie zapraszam 

Zamek Książ w Wałbrzychu
22 czerwiec 2016 01:27

Zamek Książ jest jedym z wielu miejsc w tym kraju , gdzie bardzo chętnie powracam ;-) Jest to miejsce bardzo urokliwe , z ładnym kawałkiem historri w tle , pięknymi ogrodami i tajemnicami z przeszłości . Miłością do Dolnego Śląska zaraziłam się w dzieciństwie od  moich rodziców , ale dzięki przyjacielowi ze studiów odkryłam to miejsce na nowo . Praktycznie każdego roku wacam do Książa i ciągle odkrywam coś nowego .Miejsce godne polecenia dla każdego niezależnie od zainteresowań .

Park Narodowy Gór Stołowych
22 czerwiec 2016 01:22

Góry Stołowe polecam zwłaszcza rodzicom z mniejszymi dziećmi tak ok 5 -6 lat -jest to dla nich nie lada atrakcja "połazić " między skałami a zwłaszcza tem gdzie my dorośli musimy się nieźle nagimnastykować aby przejść ;-) moje chłopaki były zachwycone -zwłaszcza młodszy syn , który nie musiał pochylać głowy 

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021