Beata Grabowska

Domator
7 kilometrów

Komentarze

Fajne miejsce na nad morzem
03 czerwiec 2019 15:21

Zawsze unikaliśmy dużych miejscowości turystycznych dlatego dopiero w tym roku odwiedziliśmy z dziećmi Ustkę. Wynajeliśmy pokoj w Hotelu Lubicz i naprawdę to bardzo fajne miejsce. Hotel jest świetną bazą wypadową. Przygotowano dużo atrakcji dla dzieci, dorośli mają do dyspozycji SPA i medical resort. Trzeba bardzo uważać, bo można spędzić cału urlop nie wychodząć z hotelu :)

Plany na weekend majowy
12 maj 2016 09:44

ja w majówke byłam w Brzezinie i nocowałam gospodarstwie agroturystycznym, w domku. Ciekawa okolica, blisko jezioro, mało ludzi. Napewo jescze nie raz się tam wybiore ;)

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021