Grzegorz Gregor

Zapaleniec
366 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Rzeszów 2021
24 styczeń 2021 15:55

Dodam, że udały mi się ciepłe dni tego stycznia 2021 roku ale wrzuciłem 1 zdjęcie rzeszowskiego Zamku Lubomirskich (avatar tej wycieczki). Dodam, że jeszcze mam kilkanaście ale to zdjęcia biurowców i apartamentowców miasta (czyli nowoczesnego wglądu na Rzeszów), który to bardzo zaimponował mi rozmachem inwestycji jakie zostały poczynione przez ostatnie 4 lata, kiedy to ostatni raz byłem w tym bardzo ciekawym i bardzo ładnym mieście, stolicy Podkarpacia. Dodam, że ludzie są niesamowicie mili i pomocni (to mnie zaskoczyło bardzo pozytywnie). Niebywała czystość i estetyka miasta, szerokie 4 pasmowe drogi, równe, bez dziur !!! Miasto wszechobecnych, sporych inwestycji - tak mogę podsumować moja styczniową wycieczkę do Rzeszowa. Warto się udać do tego miasta. Wszelkie stereotypy dotyczące Polski B w przypadku Rzeszowa można w bajki włożyć. To Polska A i to bardzo gościnna, czysta, estetyczna i bardzo rozwinięta gospodarczo. POLECAM ODWIEDZIĆ TO MIASTO !!!

Rzeszów
02 wrzesień 2017 08:29

Dla mnie Rzeszów to miasto idealne, czyste, nowoczesne. Caly czas "w budowie" - zmienia sie z roku na rok. Wszystko w nim jest. Do tego czyste powietrze, mozliwość spedzania wolnego czasu w róznych miejscach, mnóstwo dobrych restaracji, hoteli. Dla mnie super. Kto nie był niech przyjedzie i pozna stolicę województwa podkarpackiego. Naprawdę warto

Wycieczka do Rzeszowa
02 wrzesień 2017 08:21

Tak, Rzeszów również mnie sie bardzo podoba. To teraz nowoczesne, spore miasto. Serce "Doliny Lotniczej" i klastrów IT. 

Wałbrzych
28 lipiec 2017 12:41

Okropne miasto. Odrapane kamienice, dziurawe drogi. Piekne za to są Góry Wałbrzyskie ale miasto odpycha, choc kryje zapewne wiele tajemnic.

Deptak w Rzeszowie
28 lipiec 2017 12:39

Ostanio przy przebudowie deptaka (2017 rok) natrafiono na bardzo stare belki, stanowiące dawną drogę. Są one ukazane turystom za szkaną obudową. Warto cofnąć się kilka wieków wstecz - kiedy to obecny deptak łaczył ówczesnych właścicieli Rzeszowa z innymi częsciami miasta. Stanowił już w średniowieczu jak i później główny trakt miejski. Dziś także jest głównym deptakiem Rzeszowa, pięknie w dodatku odnowionym.

Warto wybrać sie pod płytę Rynku w Rzeszowie. Ta Podziemna Turystyczna Trasa długości ok. 350 metów jest pelna eksponatów, wykopalisk i ekspozycji. Bardzo ciekawe są lochy tatarskie. Cena wejścia nie jest wysoka. Przewodnik pięknie opowiada o starym Rzeszowie.

Brzesko
28 lipiec 2017 12:30

Miejscowość leży miedzy Krakowem a Rzeszowem. Nie ma zabytków oprócz starego browaru. Miasto nieciekawe.

Rzeszów
28 lipiec 2017 12:20

Miasto warte odwiedzenia. Mozna znależć w nim niemal wszystko. Dobrej klasy restauracje, hotele, galerie, muzea, teatry. Polecam wizytę w Rzeszowie.

Deptak w Rzeszowie
28 lipiec 2017 12:18

Teraz główny deptak w Rzeszowie ma nowa granitową, piekną nawierzchnię.

Rzeszów
14 czerwiec 2017 11:44

Piękne, zadbane i nowoczesne miasto, stolica Podkarpacia. "Miasto studenckie". Polecam zwiedzanie nie tylko samego Rynku i okolic ale także nowoczesnej architektury w innych dzielnicach Rzeszowa. Polecam jeszcze raz!

Deptak w Rzeszowie
14 czerwiec 2017 11:41

Pięknie wyremontowany główny deptak Rzeszowa - ul. 3 Maja.

Rynek w Rzeszowie
14 czerwiec 2017 11:38

Piękne, zadbane i nowoczesne miasto, stolica Podkarpacia. "Miasto studenckie". Polecam zwiedzanie nie tylko samego Rynku i okolic ale także nowoczesnej architektury w innych dzielnicach Rzeszowa. Polecam jeszcze raz.

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021