weronikasmieszek smieszek

Domator
12 kilometrów

Komentarze

Zakopane
16 listopad 2015 16:06

Kocham to miejsce i ten klimat. Ludzie wspaniali. Zawsze z mężem wybieramy fajny apartament w centrum Zakopanego! Ostatnio wybraliśmy apartament na ul. Droga do Daniela. Spokój cisza, blisko do centrum i blisko do dolin. Czyli wszystko to co kocham :D
Zakopane to świetne miejsce na krótkie bądź dłuższe pobyty :)

gdzie spać w Zakopanem
09 październik 2015 17:53

Według mnie dobrym pomysłem na nocleg to wynajem apartamentu. Człowiek jest niezależny zawse mają w pełni wyposażoną kuchnie czy tam aneks kuchenny
W tamtym roku własnie spędziałam urlop w takim apartamencie w centrum Zakopanego i byłam bardzo zadowolona.  Takich apartamentów pod wynajem w Zakopanem jest mnóstwo więc łatwo Ci będzie coś pod twój gust znaleźć. 

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021