Zagłosuj na Top Atrakcje 2021! To już ostatni tydzień!

Angelika

Zapaleniec
660 kilometrów

Komentarze

Tatry Wysokie- Granaty
29 wrzesień 2015 12:37

[cytuj autor=' Marcin_Henioo']Wielki szacun i gratulacje! Wyczyn naprawdę do pozazdroszczenia ;-) [/cytuj]

Dziękuje baaardzo za tak miłe słowa! :)

Tatry Wysokie- Granaty
29 wrzesień 2015 12:35

[cytuj autor=' Krzysztof Dorota']Extra , kiedy my tam zawitamy he he [/cytuj]

Życzę aby jak najszybciej Wam się udało tam zawitać, Tatry piękne i wspaniałe!!!

Pozdrawiam i do zobaczenia na górskich szlakach :)

Kraków spacerkiem
26 wrzesień 2015 12:01

Ja mieszkam w Krakowie od urodzenia i często wybieram sie na zwiedzanie Krakowa i zawsze odkrywam coś nowego i nowe fantastyczne miejsca i zakątki. Najbardziej mniej urzeka Kazimierz [dzielnica Krakowa] mnóstwo wąskich uliczek, piękne kościoły, synagogi, klimatyczne kawiarenki czy restauracje. To miejsce ma swoj urok którego nigdy nie straci.

Polecam tęz zwiedzić inną część miasta jaką jest [moja] Nowa Huta było to zaprojektowane i zbudowane od podstaw miasto, którego budowę rozpoczęto w 1949 roku. W latach 1949–1951 samodzielne, 1951 roku zostało włączone do Krakowa. Jest również ciekawe i można tutaj zobaczyć kilka ciekawych miejsc :)

 

Pozdrawiam! :)

Wrocław
26 wrzesień 2015 09:48

[cytuj autor='A Maciej'][cytuj autor=' Angelika'][cytuj autor='A Maciej']Zapowiada się fajnie, Wrocław to miasto bardzo ładne, dla mnie w dodatku sentymentalne, bo spędziłem tam trochę czasu. Liczę na jakieś fotki, może coś wrzucisz? pozdrawiam [/cytuj] No właśnie problem z fotkami ponieważ nie wziełam wtedy aparatu :( jak to bywa czasem najwazniejszej rzeczy sie nie weźmie. Ale planuje odwiedzić Wrocław jeszcze w tym roku to na pewno coś wrzuce, Pozdrawiam :) [/cytuj] ok... Niedawno miałem sen że zgubiłem gdzieś aparat, obudziłem się spocony ;-) [/cytuj]

To koszmar musiał być! :) Patrząc na to jak piękne zdjecia robisz :).

Babia Góra to pięknie miejsce, uwielbiam tam wracać, do tej pory wróciłam tam pięć razy, przezyłam już tam wędrówkę w każdej pogdzie: wiatr, śnieg, deszcz, słońce i wiem, że wróce tam jeszcze nie raz :)

Piękne zdjęcia :)

Podrawiam.

Tatry Wysokie- Granaty
26 wrzesień 2015 09:28

[cytuj autor='A Maciej']Ślicznie, piękny rejon Tatr już drugi rok z rzędu nie udało mi się odwiedzić Orlej Perci, może do trzech razy sztuka... pozdrawiam   [/cytuj]

Wszystko przed Tobą w takim razie. Życzę żeby sie udalo zdobyć Orlą Perc w całosci lub etapami. Pozdrawiam i do zobaczenia na naszych pięknych szlakach górskich :)

Wrocław
26 wrzesień 2015 09:22

[cytuj autor='A Maciej']Zapowiada się fajnie, Wrocław to miasto bardzo ładne, dla mnie w dodatku sentymentalne, bo spędziłem tam trochę czasu. Liczę na jakieś fotki, może coś wrzucisz? pozdrawiam [/cytuj]

No właśnie problem z fotkami ponieważ nie wziełam wtedy aparatu :( jak to bywa czasem najwazniejszej rzeczy sie nie weźmie. Ale planuje odwiedzić Wrocław jeszcze w tym roku to na pewno coś wrzuce, Pozdrawiam :)

Tatry Wysokie- Granaty
25 wrzesień 2015 23:38

[cytuj autor=' Magdalena i Longin']widzę, że plan był taki jak nasz (skrajny, pośredni, zadni) i wypełniony też tak jak nasz, czyli wejście na Skrajny i zejście tą samą drogą ;) nam akurat wiał halny i było dość ciężko no i dość niebezpiecznie iść dalej zwłaszcza dla mniej wprawionej osoby [/cytuj]

Halny niebezpieczny, a słońce męczące. Jeśli podczas halnego to gratuluje zdobycia szczytu. Pozdrawiam i do zobaczenia na górskich szlakach :)

Kraków- Ojców rowererm
25 wrzesień 2015 23:07

[cytuj autor='Piernikarczyk Anna']Witaj :) Ambitna wycieczka, przydałby się jeszcze avatar wycieczki czyli główne zdjęcie :) [/cytuj]

Spontaniczna wycieczka to była. Avatar juz dodany . Pozdrawiam :)

Tatry Wysokie- Granaty
25 wrzesień 2015 23:06

[cytuj autor=' marian']Wspaniale .Gratuluje kondycji i odwagi.Piękne widoki. [/cytuj]

Bardzo dziękuje za te słowa. Pozdrawiam :)

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021