delfina18 Delfina

Nowicjusz
1 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Kudowa Zdrój
01 sierpień 2015 08:21

W Kudowie atrakcji jest wiele. Lubię jeżdzić w tamte strony. W samym centrum najlepiej się jest zatrzymać, wtedy wszędzie na spokojnie można sobie dojechać. Ja wykupiłam nocleg w Hotel Adam & Spa ( www.adamspa.pl ), można się w nim odprężyć. Jest on usytuowany w centrum, ale przy bocznej ulicy, jest wiec spokojnie. Lubię ich zabiegi zwłaszcza masaże w czekoladzie i klasyczne masaże. Widać że w swoją pracę wkładają duzo serca. :) Polecam się  tam wybrać miłośniczkom i miłośnikom spa

Ostatnio edytowany: 2015-08-03 13:43

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021