VillaPalladium_pl

Domator
6 kilometrów

Komentarze

Ośrodki nad jeziorem
12 styczeń 2015 16:06

A co powiecie na wypoczynek już nad samym morzem,np w Gdańsku? Bo moim zdaniem to bardzo fajna opcja i można trafić na miejsce noclegowe pełne ciszy,spokoju a zarzem komfortowe i luksusowe:)

góry+woda
12 styczeń 2015 16:04

Woda plus góry to polączenie dosyć egzotyczne i za granicą z pewnością byłaby to np Chorwacja, W Polsce natomiast cięzko o takie miejsce bo jeżeli jura to przeważnie górki i jaskinie z zamkami

Zamiast nad jezioro polecma wybrać się nad morze gdzie atrakcji nie brakuje,a fale i plaża zawsze dają nam wiele radości. Pozostaje tylko wybór tego najbardzije odpowiedneigo miejsca:)

Tatry
12 styczeń 2015 16:00

Nuda nad morzem? Właśnie wręcz przeciwnie i polecam wszystkim przyjazd chcoiazby do Gdańska,tutaj nie sposób sie nudzić,możemy spędzić ten czas bardzo aktywnie.

RADOM
12 styczeń 2015 15:57

Ja w zasadzie nigdy nie miałem okazji tam być więc cięzko mi potwierdzić czy faktycznie miasto jest interesujace czy też wręcz przeciwnie i lepiej go ni eodwiedzać. Im wiecej opinii w tej kwestii tym oczywiści elepiej.

Gran Canaria
12 styczeń 2015 15:55

Witam Wszystkich na forum:) Moze napisz jakich informacji o Gran Canaria oczekujesz,przejrzyj też cały dział i na pewno znajdziesz kilka interesujacych odpwoiedzi. Czekamy na szczegóły:)

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021