ktos

Domator
10 kilometrów

Komentarze

no właśnie zastanawiam się nad weekendem :0 chcę koniecznie gdzieś się wybrać w andrzejki/mikołajki :) powiedzcie mi czy warto jechać w Bieszczady o tej porze roku?

Niezwykły park w Arkadii
25 listopad 2014 12:37

chyba zupełnie nieświadomie podsunęła mi Pani pomysł na weekend :) jak jest tam o tej proze roku ?

Internetowy Kantor
25 listopad 2014 12:33

Korzystam i muszę powiedzieć, że póki co nie przytrafiła mi się nic przykrego. Wydaje mi się to bezpieczna i przede wszystki bardziej komfortowa, szybsza forma wymiany pieniązków. Przecież wydaje mi się, że to olbrzymia korzyść dla klienta, który omija w ten sposób pośredników i minimalizuje spread walutowy. Transakcje zawierane są natychmiast po złożeniu dyspozycji.

Pomniki-ławeczki
22 listopad 2014 10:20

oooo! mimo wszelkich róźnych opini Łódź ma swój urok :) tylko brak pomysłu na siebie :) dawno nie byłam w Łodzi, kojarzy mi się głównie z ulicą PIotrowską :) o ile nie mylę właśnie nazwy

Darmowe atrakcje w Polsce
22 listopad 2014 10:16

dziękuję, a byłaś? polecasz wizytę :)?

romantyczny Kraków
21 listopad 2014 10:15

[cytuj autor=' ewelka']Kraków jest mega romantyczny, zwłaszcza centrum i zwłąszcza wieczorami :) zanocujcie w Best Westernie na Opolskiej, będzie przynajmniej spokojniej niż w Starym miescie, a miejsca do odwiedzenia znajdą się same! :) [/cytuj]

 

Teraz, gdy miasto będzie ozdobione światecznymi lampkami to będzie magia:) nie mogę się doczekać! tylko śniegu nam potrzeba, sniegu!

Darmowe atrakcje w Polsce
21 listopad 2014 10:13

Orientujecie się może ja wygląda sprawa opłat do muzeum podziemnego w Rynku Głównym w Krakowie? Słyszałam, ze chyba środy są darmowe? możecie to jakoś potwierdzić?

Pomniki-ławeczki
21 listopad 2014 10:11

Ma ktoś zdjęcie ławeczki z Łodzi ? o ile pamiętam tam też jest ist sporo, czy się mylę?

romantyczny Kraków
09 listopad 2014 22:28

Kraków, przepiękny i romantyczny. Szczególnie nocą czaruje :) Polecam Kopiec Piłsudskiego, Podgórze :) Rynek Głowny też warto zobaczyc wieczorem. Tylko musicie być przygotowani, na to że może być tłocznie. Jeżeli chodzi o klimatyczne miejsca puby kawiarnie to jak najbardziej na plus Cupcakes Corner, no i oczywiście puby na żydowskiej dzielnicy Kaziemierz np. pod lupę możecie wiąć ulice Miodową, BOżego Ciała, Estery etc:)

Z doświadczenia wiem, że oznakowanie sugrujące nam, że dane miejsce jest dostosowane dla osoby niepełnosprawnej, tak naprawdę badzo czestni nijak ma się do faktycznego stanu rzeczy.  Potem niestety dzieje się tak, że ludzie widząc znaczek wyrabiają sobie opinie, np. Kraków jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Radziałabym się jednak zastanowić czy faktycznie tak jest... co do podrożowania z wózkiem, wyczytałam ostatnio, że zaczyna działać platforma niepełnosprawnik.pl strona zapowiada się ciekawie, a na pewno ułatwi, niepełnosprawnym poruszanie sie :)

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021