Agnieszka

Domator
7 kilometrów

Komentarze

Jeśli ktoś wie czy któreś z tych muzeów w Krakowie jest w jakiś sposób przystosowane dla osób niepełnosprawych, lub organizowane jest zwiedzanie w jezyku migowym, lub oferują specjalny program dla osob niepelnosprawnych, to bardzo prosze o odpowiedź. Muzeum Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, Muzeum Historii AGH i Historii Techniki, Muzeum Geologiczne Wydziału Geologii Geofizyki i Ochrony Środowiska AGH, Muzeum Politechniki Krakowskiej, Muzeum Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Muzeum Ekonomii UEK - w organizacji, Muzeum Ogrodnictwa Wydziału Ogrodniczego Uniwersytetu Rolniczego, Muzeum Zsyłek, Wypędzeń i Przesiedleń Polaków działające w ramach Centrum Dokumentacji Zsyłek, Wypędzeń i Przesiedleń, Muzeum Podręcznika Uniwersytetu Pedagogicznego, Muzeum Archidiecezjalne Muzeum Katedralne im. Jana Pawła II na Wawelu, Muzeum Jana Pawła II w Krakowie w ramach Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się”,  Muzeum Historyczno-Misyjne Zgromadzenia Księży Misjonarzy w Krakowie, Muzeum i Archiwum bł. Marii Angeli Truszkowskiej w Krakowie...

Ostatnio edytowany: 2014-11-08 19:11

Witam,

Jeśli ktoś wie czy któreś z tych muzeów jest w jakiś sposób przystosowane dla osób niepełnosprawych, lub organizowane jest zwiedzanie w jezyku migowym, lub oferują specjalny program dla osob niepelnosprawnych, to bardzo prosze o odpowiedź.

Muzeum Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie

Muzeum Historii AGH i Historii Techniki

Muzeum Geologiczne Wydziału Geologii Geofizyki i Ochrony Środowiska AGH

Muzeum Politechniki Krakowskiej

Muzeum Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Muzeum Ekonomii UEK - w organizacji

Muzeum Ogrodnictwa Wydziału Ogrodniczego Uniwersytetu Rolniczego

Muzeum Zsyłek, Wypędzeń i Przesiedleń Polaków działające w ramach Centrum Dokumentacji Zsyłek, Wypędzeń i Przesiedleń

Muzeum Podręcznika Uniwersytetu Pedagogicznego[2]

Muzeum Archidiecezjalne

Muzeum Katedralne im. Jana Pawła II na Wawelu

Muzeum Jana Pawła II w Krakowie w ramach Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się”

Muzeum Historyczno-Misyjne Zgromadzenia Księży Misjonarzy w Krakowie

Muzeum i Archiwum bł. Marii Angeli Truszkowskiej w Krakowie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021