Marcin_Henioo

Krajtroter
48395 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Pałac w Ostromecku
01 sierpień 2021 18:18

Samo miasto... cóż, na pewno są w Polsce ładniejsze i na tym skończę.
Fajnie napisałeś o moim mieście ;-) Absolutnie nie mam pretensji, ale szkoda że nie zagłębiłeś się bardziej, bo są ładne miejsca. Ale faktycznie, są w naszym kraju ładniejsze miejsca. Wiem to tak samo jak Ty.

Fajnie, że byłeś w moich okolicach.

Na rowerku "wokół komina"
01 sierpień 2021 18:12

Fajnie tam masz wokół tego komina :-)

Wizna – murale i widoki
02 listopad 2020 11:01

Wycieczka na 5+. Bardzo interesująca.

W Bydgoszczy jest ciekawa trasa turystyczna śladem murali miejskich. Ja osobiście jestem na tak jeśli chodzi o takie atrakcje.

No właśnie, jak byliśmy w zamku Tenczyn, to klamkę pocałowaliśmy, bo to był środek tygodnia, nie udało nam się go zwiedzić, trzeba będzie wrócić na Jurę, i to koniecznie! A ta dolinka piękna jesienią, jak ja Wam zazdroszczę!

A byliśmy tak blisko, bo w Supraślu. No ślicznie tam, fajne klimaty, które lubię, tak połazić se po lesie. Zazdraszczam. Na szczęście przed kwarantanną udało się nazbierać grzybów, więc na całe następne 12 miesięcy powinno wystarczyć.

Nigdy bym nie powiedział, ani pomyślał, że tam jest tak ładnie. Pięknie wszędzie, największe wrażenie to chyba Grabarka.

Jaskinia Niedźwiedzia
30 październik 2020 14:53

[cytuj autor='Anna Piernikarczyk'] Miodzio :) Jaskinie bardzo lubię, a Niedźwiedzia to polski hit w tej kwestii. Byłam tylko raz, ale dobrze pamiętam. Chętnie kiedyś powtórzę! [/cytuj]

No my tak samo, pamiętam, że pięknie tam było, i przewodnik był rewelacyjny. To miejsce, które choć raz w życiu trzeba zwiedzić :-) 

 

Kopna Góra w oczekiwaniu na żubry
30 październik 2020 14:50

Fajna, przyjemna wycieczka. Dobrze że nie dajecie się koronawirusowi!

Kładkostradą przez bagna
26 październik 2020 18:13

[cytuj autor='Anna Piernikarczyk'] Ślicznie i ciekawie, bardzo mi to przypomina Biebrzański PN i PN Ujścia Warty, tęsknię za takimi miejscami, a szczególnie teraz, gdy jest urokliwie jesienią i nie ma już owadów, które utrudniają zwiedzanie takich miejsc latem :)  [/cytuj]

Oj, ja mam tak samo. Piękne tam rejony i tereny masz.

Połaziłbym tam, tym bardziej że jestem uziemiony w domu na kwarantannie :-(

 

Super, fajna wycieczka w nieznane mi miejsca. O Bieczu czytałem jedynie w jednej z moich książek turystycznych autorstwa pani Dzikowskiej. Zazdraszczam!

Pięknie, pięknie! Śliczne fotki i super ciekawy opis wycieczki. Zazdraszczam Wam tej Jury...

Chęciny - Miedzianka - Kurozwęki
25 październik 2020 18:45

Piękne obiekty - uwielbiam takie zamki, i takie pałace, jakie nam tu pokazujesz. Widoki z zamku - piękne! Ten pałac w Kurozwękach można zwiedzać?

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021