PensjonatLotos

Domator
16 kilometrów

Komentarze

Po Halnym
06 maj 2014 11:52

Szkody okazały się dosyć duże,ale w końcu halny to domena gór i zawsze mieszkajac tam trzeba się znim liczyć,jest to moim zdaniem nawet groźniejsze zjawisko niż burze.

Ktos powyżej pyta o Alpy,ale sa one na tyle blisko że spokojnie możesz przygotowac taką wyprawę samemu,bez biura podroży i w sumie wyniesie Cię to znacznie tanije,więc moim zdaniem warto spróbowac. Najlepiej Włoskie lub Austriackie Alpy.

Gdzie jest ZIMA 2014 ?
06 maj 2014 11:49

Teraz o zimie możemy już na szczęście zapomnieć i cieszyć się wczesną,ale zawsze- wiosną. Turystów nad morzem przybywa i o to właśnie chodzi, Zapraszamy do nas do Krynicy Morskiej.

No w końcu aparat też jest porządny,więc nic dziwnego że zdjęcia za każdym razem wychodzą piękne,nie mniej jednak świadczy to także o talencie fotografa:) Nic tylko pogratulować.

Urlop w Polsce?
06 maj 2014 11:48

Szczerze mówiąc to nie widze więszych przeszkód aby spędzić urlop w Polsce i mało tego- dobrze się bawić,wypocząć. Proponuję Bałtyk i Krynice Morską,gdzie każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

z mazur w bieszczady
06 maj 2014 11:47

W takim razie pozostaje życzyć tylko powodzenia,plan wycieczki masz bardzo ciekawy i myślę że wszystko uda się spokojnei zrealizować ,a ze swojej strony zapraszam także do nas do Krynicy Morskiej:)

Plany na weekend majowy
06 maj 2014 11:45

Weekend majowy już za nami,więc może pochwalcie się gdzie go spędziliście oraz czy pogoda dopisała bo z tego co wiem to w całej Polsce był on po prostu średni  o ile nie kiepski... Chyba u nas nad morzem turyści w pełni wypoczęli bo akurat nie padało:)

Romantyczny weekend we 2
06 maj 2014 11:44

Jako romantyczny wyjazd we dwoje,warto pomyśleć o Krynicy Morskiej gdzie faktycznie nie będzie mowy o nudzie,a plaża jaką tu zastaniecie jest szeroka i czysta,wiec warto. W kwestii noclegu zaparaszmay do nas,cisza i spokój gwarantowane:)

Gdzie w góry
06 maj 2014 11:42

Każde góry mają w sobie coś magicznego,mi akurat w szczeglności do gustu przypadły Sudety,mam do nich ogromny sentyment i być może to właśnie dlatego. Na drugim miejscu juz wyzsze Tatry,ale równie piękne,dopiero ostatnie na podium są Bieszczady.

Polisa swoja drogą i często już konkretne biuro podróży oferuje ją już w cenie wycieczki. Teraz w Egipcie sytuacja staje się coraz bardziej stabilna,więc moim zdaniem warto pomysleć o takim wyjeździe i poczuć trochę klimatu tej egzotyki:)

Olsztyn - niedoceniany ?
06 maj 2014 11:39

Ja nie mam daleko do Olsztyna,jednak tak szczerze mówiąc to o atrakcyjność tego miasta naprawdę trudno bo gdybym miałwymienić kilka zabytkó to może znalazłoby się 2-3,a reszta to niestety duża przeciętność jakiej wiele w polskich miastach.

Dolina Pięciu Stawów
06 maj 2014 11:38

Kilkakrotnie miałem okazję być w Dolinie 5 Stawów Polskich i muszę przyznać że za każdym razem zrobiła na mnie niesamowite wrazenie,zresztą wystarczy spojrzeć na same zdjęcia które już są zachetą do tego aby je odwiedzić. Szczególnie teraz wiosną:)

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021