sylwia2104

Nowicjusz
4 kilometrów

Komentarze

Peru 4x4 - Poza utartym szlakiem
09 sierpień 2017 10:35

To może być niezła przygoda. Takie ekstremalne wyprawy zawsze budzą mnóstwo emocji. Pamoętajcie tylko by przy takim wyjeździe zainwestować w dobre ubezpieczenie, o szerokim zakresie ochrony. Praktycznie na całym świecie działa polisa z PZU Bezpieczny Powrót. Koszt - bardzo niski w mojej ocenie - 252 zł. I to na rok. Więc jeśli trafi się kilka wyjazdów to polisa cały czas "działa".

Ja polskie góry kocham. I to każde. W Bieszczadach bywam najczęściej w okolicach Wetliny. W Tatrach z kolei - w Bukowinie Tatrzańskiej. W Bieszczadach niestety wciąż różnie bywa z dobrymi noclegami, za to w Bukowinie to żaden problem. Tym bardziej, że w Bukowinie można znaleźć takie hotele jak Hotel Harnaś. Widziałam zdjęcia na ich stronie i opis obiektu. Jak dla mnie rewelacja - z każdego pokoju widok na góry, na miejscu restauracja i bar, blisko term. No i co dla mnie ważne - hotel jest przeznanoczy dla dorosłych. Nie podróżuję z dziećmi więc staram się wybierać miejsca, w których dzieci jest jak najmniej. Lubię ciszę i spokój. Stworzenie takiego hotelu jak Hotel Harnaś, tylko dla dorosłej klienteli, to wg mnie strzał w dziesiątkę. Jeśli uda mi się wziąć wolne w majówkę to z pewnością tam się zatrzymam.

Ostatnio edytowany: 2017-02-15 09:40

Ostatnio edytowany: 2017-02-16 06:11

Plany na weekend majowy
04 maj 2015 16:39

Mnie się marzył wyjazd do hotelu SPA Piramida w Tychach. Pięknie urządzony, komfortowe warunki i podobno pyszne jedzenie. Mieszkam na Śląsku więc mam blisko. Chwila relaksu należy się każdemu, niestety ja w tym roku z jakichkolwiek wyjazdów musiałam całkiem zrezygnować. 

Wycieczka po Polsce
06 kwiecień 2014 19:33

Krzysiek, jak wybieracie się z dziewczyną do Warszawy, to mogę Wam polecić Hotel Portos na nocleg. Ceny fajne, obsługa świetna, a podawane śniadania jeszcze lepsze. Byliśmy niedawno z mężem i spędziliśmy tam miły weekend, przy okazji zwiedzając Warszawę.

 

Ostatnio edytowany: 2014-04-16 17:31

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021