ewelina

Nowicjusz
4 kilometrów

Komentarze

Darmowe atrakcje w Polsce
21 grudzień 2013 11:00

Widzę, że jeszcze nikt nie wspomniał o darmowych atrakcjach jakimi są góry:) Fakt faktem czasem trzeba i tam zapłacić (jak np. za wstęp na szlak prowadzący na Chojnik, bo na terenie KPN), ale generalnie możemy dotrzeć w wiele fascynujących miejsc i nikt nie pobierze od nas za to opłaty, pamiątkowe zdjęcia także możemy robić do woli. Oczywiście zależy co kto lubi:)

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022