jola_ola Kowalska

Domator
5 kilometrów

Komentarze

Wakacje na Mazurach
19 listopad 2013 13:20

Mazury to świetne miejsce na relaks. Trzeba tylko znaleść niedrogi ośrodek najlepiej z wieloma atrakcjami. W zeszłe wakacje byłam w Zalesiu Mazur i miejsce jest fenomenalne. Bardzo mi się podobało.

Zakupy Grupowe
19 listopad 2013 13:13

Ja również próbowałam wyjechać z Grupoonu i nic z tego nie wyszło. Można było zarezerwować miejsca za rok, albo na za dwa lata. To trochę bez sensu zapłacić, a wykorzystać za dwa lata. Nigdy nie wiadomo co się stanie, to stanowczo za długo.

biuro podróży
19 listopad 2013 13:05

Ja największe zaufanie mam do biura podróży Rospond są z Trójmiasta. Mają niskie ceny i są w stanie polecić najlepszy wyjazd, zależnie od sytuacji i budżetu. Byłam z nimi już w Grecji i Czechach, zawsze wszystko się udawało bez zarzutu.

Ja zawsze czytam kryminały. Najszybciej przy nich czas leci.

Przy organizacji takich wyjazdów z dziećmi korzystacie z usług jakiegoś biura podrózy, czy organizujecie wszystko samemu?

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 37 000 polubień, a na Instagramie 2 800 Obserwujących.
Copyright 2005-2021