kristofhetvenharom

Krajtroter
3952 kilometrów

Komentarze

12 lipiec 2018 09:47

[cytuj autor='Marcin_Henioo']No, Ci powiem, że kondycję to Ty masz! Ile czasu netto zajęło Ci przejście tego szlaku? Orle Gniazda, czy sama Jura to miejsca które bardzo miło wspominam, tam była nasza pierwsza dłuższa wycieczka w Polsce. Pozdrawiam.[/cytuj]

Cały spacer trwał od 6.43 do 19.13, w tym co najmniej godzina przerwy, zatem nie więcej niż 11,5 godziny.

Na Kielecczyznę wracam jak bumerang, a Twoja relacja zachęca, by zrobić to ponownie, a przede wszystkim zobaczyć chęciński zamek wieczorem.

Boboty
08 czerwiec 2018 19:08

Oj, nie dla mnie te piękne góry... Ale cieszę się, że jeszcze się tam wybierasz. Może podpowiesz jakieś odcinki nadające się do przejścia z lękiem wysokości i przestrzeni? Gratuluję ciekawych relacji.

Pilsko 1557mnpm
04 czerwiec 2018 20:45

Piękna wędrówka, zachęcająca do ruszenia do Korbielowa. Ja miałem okazję być na Pilsku tylko nocą (na Marszonie). Trzeba by się wybrać w dzień...

04 czerwiec 2018 20:42

Z dużym zaciekawieniem czytam Twoje relacje i oglądam zdjęcia - jest to dla mnie, w znacznej mierze, abstrakcja (coś jak Himalaje :) ), a poza tym w upalne dni te widoki bardzo przyjemnie chłodzą :) 

Gołubieński Ogród Botaniczny
04 czerwiec 2018 20:39

Piękna relacja, bardzo zadbany obiekt. W "nieco" innej części kraju - w Goczałkowicach-Zdroju - jest podobny ogród.

Robi wrażenie Twoja relacja. Zamierzam się tam wybrać w przyszłym roku, po kilkunastu latach przerwy. Zdziwiłem się, że piszesz o Bornem, że jest "smętne", ale gdy widzę, co zostało z Domu Oficera, to już mniej. 

Lato na Jurze
13 kwiecień 2018 19:47

O tak, tego mi było trzeba :)  Zamierzam w maju przespacerować się Szlakiem Orlich Gniazd, zatem taka relacja i zdjęcia bardzo motywują!

EDK to zaplanowana trasa i termin. Organizatorzy sugerują, by nie iść samemu i w grupach nie większych niż 10 osób.  Ja poszedłem sam, wybierając trasę możliwie najdłuższą, ale i stosunkowo bezpieczną. Terminu zakończenia nie ma, każdy idzie dla siebie. EDK zaczyna się mszą, w której nie wziąłem udziału, bo nie jestem religijny. W porównaniu z innymi uczestnikami, którzy starali się iść jak najszybciej, moje poczynania określiłbym, mimo wszystko, jako wycieczkę. Przypuszczam jednak, że przejście takiej trasy pozytywnie ładuje akumulatory wszystkim uczestnikom.

Jaworzno - kamieniołomy
12 marzec 2018 18:48

Najlepszego, Aniu! Widzę, że w Jaworznie coraz ciekawiej, nie byłem tam jakiś czas - trzeba będzie wrócić. To zresztą nie pierwszy raz, gdy inspirujesz moje wędrówki :)

Nie dość, że ciekawa relacja, to jeszcze inspiracja dla mnie, by przejść się w okolice tego szpitala. Brawo!

Byłoby jednak bardziej klimatycznie, gdyby był to szpital psychiatryczny :)

Ładny spacerek. Dzięki za wskazówkę, gdzie wybrać się w najbliższy ładny weekendowy dzień :)

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021