kristofhetvenharom

Krajtroter
3952 kilometrów

Komentarze

Ogrodzieniec, Mirów, Bobolice
08 wrzesień 2018 10:21

[cytuj autor='Fasola na Szlaku'] ... pozwole się zapytać jesteś tu dla poklasku , jesteś łowcą wszelkiej maści "lajków" ? Czy tak jak wiekszość zapewne by zachęcać innych do podróżowania ,zwiedzania itp po przez swe relację , fotografie ... mi w zupełności loto kole ż... czy będą gwiazdki czy też nie ... mi wystarczy fakt iż komuś ten czy owy temat wycieczki komuś sie przyda do zrealizowania jego planów ... Większość pewnie ma tak samo :) Już nie wspomne o tej rzeszy fanów strony , która przede wszystkich szuka tu inspiracji do podróży z naciskiem na nasz piękny wciąż do odkrycia kraj :) [/cytuj]

Faktycznie, moja wypowiedź mogła zostać tak odebrana. Nie jestem tu dla żadnego poklasku - to już nie ten wiek... Raczej to drugie - by zachęcać innych. I to jest przyczyną mojego zwątpienia - moje relacje tu nie pasują. Dziś albo się podjeżdża autem pod zamek w Bobolicach, albo bierze udział w Biegu Rzeźnika. Może mi się tak wydawać, skoro na Szlaku Jurajskim (zdawałoby się - jednym z ważniejszych w kraju) spotkałem (latem, przy pięknej pogodzie, w wolne dni) tak mało osób (poza komercyjnymi miejscami). A poza tym -  to jest strona, na której przede wszystkim ogląda się zdjęcia, a nie czyta opisy o przedzieraniu się przez chaszcze przez 50 km... Jest tu, na szczęście, trochę osób, których pomysłami turystycznymi (Twoimi, rzecz jasna, też) można się inspirować - i będę to czynić.

Swoją drogą, relacja z jednym zdjęciem - i już ósmy komentarz (na razie :) ).

Ogrodzieniec, Mirów, Bobolice
06 wrzesień 2018 21:29

Jeżeli taka "relacja" dostaje od dwóch osób pięć punktów, to ja już nie mam żadnych pytań... I motywacji do zamieszczania swoich relacji.

Beskid Niski - piękna Nieznajowa
01 wrzesień 2018 21:03

Przejrzałem zdjęcia i widzę, że chodziło Ci o kurs Konieczna - Gorlice. Tak, ten bus jeszcze jeździ. Pamiętam, jak w ubiegłym roku w Uściu Gorlickim zastanawiałem się, czy nie wsiąść ok. 15.40 do autobusu do Koniecznej, by wrócić do Wysowej szlakiem granicznym. Musiałbym bardzo spieszyć się, by zdążyć przed zmrokiem, a teren trudny... Zrezygnowałem i to była dobra decyzja, bo pogoda się popsuła.

Ogólnie - komunikacja wokół Gorlic poprawiła się, uruchomiono np. kilka kursów do odradzającego się uzdrowiska Wapienne.

Piękna relacja :) Do kilku atrakcji, które ciekawią mnie w tej okolicy, dodałeś jeszcze nieznane mi dotąd Ogrody - dzięki :)

Rymanów Zdrój
01 wrzesień 2018 19:43

[cytuj autor='Angelika Krajewska'] dziekuje :) może uda ci się odwiedzić sciane Olzy :)[/cytuj]

Oczywiście, nie wyobrażam sobie nie przejść się do Rudawki :) 

Beskid Niski - piękna Nieznajowa
01 wrzesień 2018 19:41

[cytuj autor='tomtur']Beskid Niski to piękne tereny. Ciekawe czy jeszcze ten jedyny kurs z wioski o 6.15 jeździ? My z żoną po paroletniej przerwie wróciliśmy do grona samochodziarzy bo inaczej kraju nie zwiedzisz. [/cytuj]

O jaką wieś Ci chodzi? Jedyna trasa, po której jeżdżą autobusy w tej okolicy to linia Grab-Krempna-Jasło, ze trzy kursy w dni robocze, w święta jeden. 

Po jurajsku
30 sierpień 2018 20:09

Gratuluję talentu! Widzę, że czeka mnie przyjemna lektura i oglądanie zdjęć z Twoich relacji. Niedawno na dobre połknąłem bakcyla Jury :)

Rymanów Zdrój
30 sierpień 2018 20:03

Kolejna ciekawa relacja. Ty i Twoja rodzina wiecie, dokąd się wybrać :) Jestem tak zauroczony tym uzdrowiskiem, że pojadę tam na tydzień pod koniec września.

Wielka Racza 1236m npm
30 sierpień 2018 20:00

Kolejna piękna wycieczka i ciekawy opis. Też byłem zauroczony terenami wokół Wielkiej Raczy, lecz w przeciwieństwie do Ciebie nie skończyłem wycieczki w Zwardoniu, lecz w Soli. 

Obiekty leżą blisko mojego miejsca pracy - tylko w jednym z nich byłem, ale dość dawno temu. To jest pomysł - pójść po robocie do domu i zwiedzić je dokładnie! To tylko 25 km... :)

Park zdrojowy w Jaworzu
17 lipiec 2018 21:53

Park zdrojowy, tężnia, blisko Bielska-Białej... O tak! 

Dzięki za inspirację!

Ciekawa rzecz dla kogoś, kto szuka wszelkich atrakcji na Kielecczyźnie :)

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021