Barbara Drąg

Wędrowiec
167 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Podróżuję bo to kocham, podczas wycieczek relaksuję się bardziej niż gdziekolwiek. Uwielbiam piękne widoki, ciekawe miejsca. Drugą moją pasją, która ma wiele wspólnego z podróżami, jest fotografowanie, jednak typowo amatorskie. Nie patrzę czy zdjęcie będzie wykonane profesjonalnie, tylko na to aby zawierało to, co spowoduje uśmiech na mojej twarzy, gdy na nie spojrzę i przypomnę sobie wycieczkę.

Najnowsze podróże

Góra św. Marcina

10 wrzesień 2013 18:16
Zobacz kolejne podróże
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022