Anna Piernikarczyk

Krajtroter
1165698 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Oceny

14 wrzesień 2021 13:06
Od kilku już lat podjeżdżamy sobie co jakiś czas pod miechowicki pałac, żeby zobaczyć, jak się mają prace remontowe, a teraz będziemy zaglądać, jak działa już gotowy obiekt. Fascynujące jest, że udało się go uratować, ale mnie dodatkowo fascynuje historia tego miejsca, nie tylko mezalians i wielkie bogactwo, ale przede wszystkim fakt, jak mieszkanka pałacu potrafiła dzielić się swym czasem, umiejętnościami i majątkiem z potrzebującymi.
14 wrzesień 2021 10:14
Ciekawa miejscówka, nowoczesna i przyjemna dla turystów, restauracja na dobrym poziomie, choć nie tania. Takim Śląskiem warto się chwalić :)
13 wrzesień 2021 14:17
Industriada to świetna okazja, by poznać obiekty Szlaku Zabytków Techniki w województwie śląskim, nie tylko od tej codziennej strony, standardowego zwiedzania, ale też jako miejsca super zabawy z warsztatami, koncertami i nierzadko dobrym jedzeniem. Obiekty, pięknie zrewitalizowane, biją przemysłowym rytmem serca techniki, bo to Śląsk właśnie stanowił przez lata centrum przemysłu w Polsce!
05 wrzesień 2021 13:04
Miejsce klimatyczne, może kilka kamienic bym widziała odnowionych, bo są nieco zaniedbane, ale spaceruje się tu bardzo przyjemnie, i siedzi w letnich kawiarenkach :)
03 wrzesień 2021 12:15
Skansen jest śliczny, całkiem rozległy i pozwala nacieszyć się klimatem wsi dawnych czasów, jakie pamiętamy z wakacji u Babci. Poza chałupami i ciekawymi wystawami, możesz tu obcować ze zwierzętami gospodarskimi. Spacer po skansenie to wielka przyjemność :)
31 sierpień 2021 20:15
To jest dawna zbrojownia, taka jest jej nazwa, dzisiaj nie pełni tej roli
30 sierpień 2021 10:55
Fajnie bawiliśmy się z dziećmi, odnajdując poszczególne postaci :) Wiem, że Maurycy i Hawranek zniknęli na jakiś czas, ale już stoją przy Orientarium, gdzie będzie nowe wejście do Zoo
30 sierpień 2021 09:25
Jura to mój konik! Mój ulubiony region w Polsce, najbliższy miejscu zamieszkania i sercu :) Znamy go dość dobrze, ale zawsze jest głód dalszego zwiedzania i poznania :) Niektóre atrakcje Jury zwiedzamy kolejny i kolejny raz i zawsze nas czymś znów zaskoczą. Przez ostatnie 20 lat Jura bardzo mocno się zmieniła, zyskała wiele atrakcji, sporo z nich zyskało ładniejsze oblicze, poprawiła się też infrastruktura. Polecam Wam Jurę gorąco, całym sercem :)
30 sierpień 2021 08:56
Zoo w Łodzi jest ciekawe i już nie umiem doczekać się Orientarium, udało nam się zajrzeć do środka ale jeszcze nie było wielu mieszkańców, jak całość będzie otwarta i zamieszkała, to naprawdę będzie to wielkie wow!
25 sierpień 2021 13:14
Miejsce jest kolorowe, ciekawe i można się tu naprawdę fajnie wybawić, szczególnie, że wszystko można robić razem z dzieckiem, więc nawet maluszki się wybawią, i rodzice również. Cena biletu relatywnie droga do innych parków, bo atrakcji nie ma tak dużo, ale można tu spokojnie spędzić kilka świetnych godzin :)
24 sierpień 2021 14:00
Wspaniały szlak, pozwala podziwiać prawdziwe perełki architektury. Jak dotąd widzieliśmy 10 gotyckich zamków tego szlaku, naprawdę warto :)
24 sierpień 2021 10:24
Ciekawe miejsce na Szlaku Zamków Gotyckich, wnętrza pokazują autentyczne pamiątki przeszłości tych ziem, warto zobaczyć multimedialną projekcję makiety, którą trzeba wcześniej zamawiać telefonicznie. Jest na bardzo dobrym poziomie!
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021