violus

Krajtroter
4553 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Piękne miejsce bardzo dobrze mi znane,pierwszy raz widzę takie tłumy spaliśmy pod samym Szczelińcem więc wycieczki  zaczynaliśmy po 16 było pusto.Ładne zdjęcia.

To najważniejsze jeżeli wszystko idzie tak ja się zaplanowano.Pozdrawiam

Piękne miejsca zawsze tam chciałam pojechać teraz mam jeszcze większą ochotę po Twojej wspaniałej relacji,zdjęcia super.

SZkoda że tyle zabytków jest w ruinie .piękne miejsca odwiedziłaś.

Super ,bardzo ładne fotki.

Uwielbiam te okolice tyle tam do zwiedzania fajna wyprawa.

Wspaniała,świetnie opisana wycieczka.Widzę że Was też mgła dopadła, ale widoki pod koniec och.

Ciekawy szlak ,zdjęcia piękne a wycieczka super opisana.

Tychy- Muzeum piwowarstwa
31 maj 2016 15:54

Ciekawa piwna wycieczka jeszcze tam nie byłam ,muszę się tam wybrać.

Zamek Bolczów
31 maj 2016 15:52

Bardzo ładne okolice co widać na fajowych fotkach,lubię takie wycieczki.Pozdrawiam.

Wycieczka w Gorce.
31 maj 2016 15:45

Fantastyczna wycieczka,zdjęcia super szkoda tylko, że tak smutno i szybko zakończona mam nadzieję że z mieszkaniem wszystko dobrze.Pozdrawiam.

Pochodzę z tych okolic więc z sentymentem ogladam znajome miejsca.Super wycieczka świetnie opisana,zdjecia też.Pozdrawiam.

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021