Domki nad morzem Balfala

Zapaleniec
516 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Jestem prawnikiem z wykształcenia. Prowadzę  własną działalnośc, zwiazaną z branżą turystyczną - prowadzę mały rodzinny ośrodek  -  zespół komfortowych i nowoczesnych domków nad morzem pod nazwą Balfala, w Ostrowie koło Karwi. W związku z tym, że jestem na początku mojej "przygody", chętnie uczestniczę  w dyskusjach zwiazanych z interesujacym mnie tematem. Staram się słuchac podpowiedzi, po to, aby wypoczynek w domkach nad morzem Balfala wszyscy zapamiętali jako udany. Interesują  mnie wszelkie atrakcje do zobaczenia na Kaszubach, w okolicy domków nad morzem Balfala. Sama prowadze bloga, w którym pisze o róznych ciekawostkach zwiazanych z tym regionem. O atrakcjach, które warto zobaczyc w okolicy Ostrowa, Karwi pisze takze na sowjej stronie internetowej http://www.balfala.pl/index.php/uroki-i-atrakcje-okolicy

 

Najnowsze podróże

Krajtroter nie posiada jeszcze żadnej publicznej podróży. Mamy nadzieję, że doda je wkrótce
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021