OW-Akces_pl

Weekendowy turysta
41 kilometrów

Komentarze

Jeden dzień w Warszawie
23 kwiecień 2015 09:08

Mając jeden dzien który spędzamy w Warszawie,to z pewnoscią warto wybrać się na Stare Maisto oraz Pałac w Łazienkach i Wilanowie- te 3 zabytki wyróżniam jako pierwsze:)

Wszystko przed Tobą i Inowrocław jak i cała Polska jest na wyciągnięcie ręki,ja akurat również nie miałam okazji tam być wiec najwyższy czas nadrobić zaległosci:)

Słupsk
23 kwiecień 2015 08:54

Tak na dobrą sprawe to nie wiedziałem o tej najstarszej tapecie w Polsce,masz może jej zdjęcie? Jeżeli tak to z czystej ciekawości wstaw na forum,chętnie zobacze jak wygląda.

góry+woda
23 kwiecień 2015 08:35

Jezioro Żywieckie plus beskid Sląski- masz połączenie gór i wody,ewentualnie jeziora tatrzańskie,z tym że w nich na pewno się nie wykąpiesz,te dwa miejsca w Polsce przychodza mi na pierwszą myśl:)

podróż dookoła świata
22 lipiec 2014 15:37

Ubezpieczenie swoją drogą,natomiast My jako użytkownicy na forum w dalszym ciągu czekamy na relację z podoóży,mam nadzieję ze wszystko się udalo i przebiegło sprawnie:)

Czarnogóra - noclegi
22 lipiec 2014 15:34

Jest cały dział na forum odnośnie kwater i noclegów w Czarnogórze i Chorwwacji,wystarczy tylko poszukać i poczytać,bez problemu jadąc w ciemno takze coś znajdziesz.

Wycieczki w Gruzji
22 lipiec 2014 15:33

A moze jakiś sprawdzony link gdzie faktycznie można się bez obawy zatrzymać na dłuzej i zwiedzić ten mały,ale jakże piękny kraj? Będę wdzięczny za każdy adres.

Najlepszy rejon świata
22 lipiec 2014 15:32

Nie ma jednego najlepszego regionu na świecie,jest za to wiele zakątkóktóre warto odwiedzić,dla mnie osobiscie króluje na pierwszym miejscu Nowa Zelandia. To przępiękny kraj.

Wycieczka po Polsce
22 lipiec 2014 15:31

A ja myśle,że warto wybrać się gdzieś dalej,poza miasto aby tak naprawdę solidnie wypocząć i nabrać dystansu. Dźwirzyno z czystą i szeroką plażą to idealne miejsce,co o tym sądzicie?

Ośrodki nad jeziorem
22 lipiec 2014 15:29

Myślę,że akurat tutaj warto wybrac się na Mazury i tam spokojnie wypocząć w bliskości jeziora,tam znajdziecie zdecydowanie najwięcej ofert. Ewentualnie zapraszam także do nas nad morze:)

Zgadzam się,Kasprowy to rewelacyjna sprawa tylko każdego na pewno odstarszają duże kolejki i miejmy nadzieję,że nowy system pozwoli w przyszłości ich uniknąć:)

Ruiny zamku w Kole
22 lipiec 2014 15:27

Szkoda że mam tam kawałek drogi,bo chętnie wybrałbym się do tego zamku,zobaczyć jak prezentuje się na żywo. Jeżeli możesz to popraw link prowadzący do filmiku,bo powyższy nie chce działać.

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021