bogdziunka Łataś

Wędrowiec
111 kilometrów

Ciekawa świata, tego bliskiego i dalekiego, niepoprawna optymistka, zadowolona z siebie i synka mama, kochająca, oddana, bałaganiara z milionem pomysłów w głowie. podróżująca? a jakże!! Kieruje się prostą myślą: "prawdziwa podróż odkrywcza nie polega na szukaniu nowych lądów, lecz na nowym spojrzeniu" - i tak spoglądam gdzie się da :)

Najnowsze podróże

Kopalnia Guido w Zabrzu

09 listopad 2012 09:00
Zobacz kolejne podróże
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022