Anna _Maria

Weekendowy turysta
74 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Beskid Sądecki :Rytro-Przehyba
06 grudzień 2016 14:13

Trasa  dobrze wybrana,bo widoki z każdego miejsca wspaniałe.To chyba przez tą jesień ;) bo liście opadły i odsłoniły to co latem byśmy nie dostrzegli......

samotnie przez Pieniny - Dzień II
29 sierpień 2016 22:39

Wspaniałe zdjęcia i cudowne widoki......gratuluję!!!!.W ubiegłym roku Drogą Pienińską  z Szczawnicy do Sromowcy Niżnych przejechałam rowerem....z czego bardzo się cieszyłam,bo widoki były wspaniałe,lepsze niż by  płynąc z  flisakami:))

Samotnie przez Pieniny - Dzień I
29 sierpień 2016 22:23

Pieniny to piękny zakątek naszej uroczej Polski wart zdobywania i zwiedzania ,ale nie samotnie......podziwiam Turystkę za odwagę,ja rówież uwielbiam samotne wędrówki,ale w bardziej w cywilizowane miejsca.Na szlaki w wyższe partie górskie zawsze  kogoś zabieram.Pozdrawiam i życzę dalszych wspaniałych wypraw.....ale chociaż w duecie;))

Słowacki Raj
22 sierpień 2016 23:20

Wspaniała wyprawa w  cudowne miejsce.....  zdjęcia zachęcają do podróży:) 

Miasteczko Galicyjskie
26 wrzesień 2015 19:06

Niedawno  byłam w Sanoku.. tam również podobnie   zrobiony jest  Skansen ..ciekawe ,który powstał pierwszy.Ogolnie miło przenieść sie w czasie:) Pozdrawiam!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piękna i męcząca trasa.....ja również byłam w Bieszczadach teraz w lipcu....ale  zaliczyłam tylko Połoniny....na wiecej nie startowałam,za  to pojeźdźiłam Kolejką Bieszczczadzką i obiema Obwodnicami:) Gratuluję pomysłu wypadu i jego zrealizowania:)

Trasy godne polecenia,ja również  w wolne dni je  przemierzam...szczególnie lubię tą nad Wartą.Dojeżdżam /rowerem/ aż w okolice Tesco i wracam przez Zawodzie,Zlotą Górę.....na Rakow.

 

Śnieżka zimą
30 marzec 2015 18:14

Śnieżka piękna o każdej porze roku,ale wejście zimą to już wyczyn...gratuluję:)

....urokliwy zakatek Polski....wart zobaczenia i zwiedzenia.W tym roku będę tam w drugiej połowie lipca.....poodświeżam w pamięci to co już kiedyś zwiedziłam:)

 

Góry Pieprzowe w Sandomierzu
16 czerwiec 2014 17:12

W ubiegłym roku  zwiedzalam Sandomierz i jego okolice.....wypad w  Pieprzówki.....był cudowną odskocznią od zwiedzania Starego Miasta......ale że było wtedy bardzo upalnie.....pot sie lał podwójnie.Strome podejścia,odkrytym terenem dawały rezultaty.....Ale warto tam być i podziwiać panoramę Sandomierza......a widoczność.....bardzo dobra!!

Szczeliniec Wielki
11 czerwiec 2014 20:01

Magiczne miejsce warte zobaczenia.Byłam z rodziną tam kilka razy....ale jeszcze  raz  bym tam pojechała,szkoda że to  nie jest na "rzut beretem",a ok.300km.

Zamość
22 wrzesień 2013 19:35

Zamość zachwyca  Rynkiem,byłam tam w ubiegłym roku....odnowione kamieniczki działają jak magnes.....przyciągająwszystkich...bez wyjątku.Pozostałe zabytki również są warte polecenia do zobaczenia,ale Rynek najpiękniejszy....

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021