Łukasz Mazurek

Zapaleniec
788 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

hmmm czyżby wszystkim było za zimno :D????? albo forum umarło :)

Mam ciśnienie żeby wykorzystać być może ostatni wyjazd bez rakiet w tym sezonie :) Szukam chętnych ze Śląska na wspólną wycieczkę. Moje propozycje to Beskidy lub Jura. Ale jeżeli ktoś ma inne propozycje to moge się podpiąć czekam na info :)

Pozdrawiam

W tym roku również kilka dni spędziłem w okolicy. Oczywiście chwila zadumy pod fortem Wędrowiec to obowiązkowy punkt wycieczki. Dodam, że nie do końca doposażony fort, z świeżą załogą bohatersko stawił opór znacznie przeważającym siłą wermahtu CZEŚĆ I HWAŁA BOHATEROM

Bieszczady
01 listopad 2012 11:07

Ah te Bieszczady... Już któryś rok z kolei próbuję tam dotrzeć i ciągle coś staje na przeszkodzie. Może 2013 okaże się przełomowy:) Bardzo fajny wypad:)

Zakupy Grupowe
21 październik 2012 10:48

Z Gruponu korzystam już od dawna nie tylko odnośnie ofert noclegowych, ale i innych. Nigdy nie było problemu z niższym standardem obsługi. Czasem w trakcie promocji jedynie czas oczekiwania na wolne terminy dobija.

Fajny spacerek :). Wszyscy korzystają a ja w domu :(

Chyba najladniejsze dwa zamki na całej Jurze. Szkoda, że Mirów się rozpada a konserwator w dalszym ciągu nie wydaje pozwolenia na zabezpieczenie ruin. 2 tygodnie temu odwiedzałem te rejony niestety w strugach deszczu tu widzę pogoda dopisała :)

Fajne deptanko :) Parę lat temu szedłem niemal identyczną trasą :) Pozdrawiam.

Aż się płakać chce, że dziś siedzę w domu :( ale przynajmniej nie marnuję czasu: konserwacja i kompletowanie sprzętu za tydzień w drogę, a zgodnie z prognozami to może być pierwsze zimowe wejście:)

Szukam chętnych na wypad w góry
20 październik 2012 08:38

Kto ma ochotę na wypad w góry???? Opcje:
- Nocne wejście na Babią Górę (najlepiej przez Diablak) - jutro
- Wejście na Babią Górę (najlepiej przez Diablak) w dzień - niedziela
- Jura - prawdopodobny start spod Jaskini Głębokiej Następnie Kierunek Morsko / Wielki Okiennik - niedziela
- Jakaś trasa z Wisły bądź Ustronia - niedziela

 

PISAĆ najlepiej na GG

Zdzieszowice - Góra Św. Anny
15 październik 2012 21:34

Aż chyba zorganizuję sobie jakiś rowerek :) Bardzo fajna wycieczka.

Też mi się wydaje, że jest bardziej przejrzyste. Jedyna rzecz która bardzo mnie drażni to bardzo słabe wytyczanie tras pieszych. Pozdrawiam.

 

Ps a może by podzielić wycieczki na jakieś kategorie piesze / rowerowe itp. i np na regiony? kwestia znalezienia jakiejś konkretnej wycieczki w danym regionie to masakra:) pozdrawiam

parki linowe -co to ma byc ?
15 październik 2012 16:54

A ja będe upierał się dalej że to nie potrzebna ingerencja w naturę i wylęgarnia "wspinaczy" alkocholików, którzy nakręceni takimi zabawami narażają siebie i innych (tych którzy pospieszą im na ratunek). Niestety ale nasze góry zmieniają się z supermarket - przyczyna właśnie między innymi takie parki. Dać Ci prosty przykład? proszę bardzo - Równica kiedyś a dziś... mógłbym tak oczywiście wymieniać długo. Jak dla mnie sprawa jest prosta zostawmy góry dla turystów a ccyrki dla cyrkowców i wszyscy będziemy żyć w harmoni :)

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021