Kasia

Zapaleniec
397 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Lubię tu mieszkać. Choć życie nie jest tak rozrywkowe jak w sąsiednim Krakowie. Zapraszam częściej.

Tak z Tarnowa:) Mamy kilka ciekawych miejsc... ale jakos tak małomiasteczkowo u nas.

Już kilka lat nie byłam na ruinach. Podejrzewam że niewiele się tam zmieniło. Szkoda że turyści wynoszą od nas takie mieszane wrażenia...

ruiny w Zagórzu
04 październik 2012 20:01

Bardzo mi się podobaj Twoje zdęjcia!!!! Widać że masz ciekawy sposób patrzenia na świat. A przez Zagórz mogłam przejeżdżać w tym roku, ale nic nie wiedziałam o tym miejsca...wielka szkoda

Jeszcze raz Diablak
20 wrzesień 2012 15:37

Super widoki! Ja nigdy nie byłam. Muszę dopisać do listy!

Wspaniała wycieczka z rewelacyjnymi zdjęciami. Oglądająć na POlskich Szlakach jak mantrę powtarzam i tu też to powiem :"Muszę tam pojechać"

Góry Stołowe
17 wrzesień 2012 16:56

Ja się wybieram w październiku, ale bez chodzenia po szlakach. Oglądnę wszystko z dołu. półroczny berbeć raczej się nie będzie nadawał. Ale za kilka lat będę mieć już rozeznanie co i jak.

Nic tylko wpisać dfo list miejsc do odwiedzenia :)

Nowy Wiśnicz
14 wrzesień 2012 14:15

BYłam w Nowym Wiśniczu na wycieczce na studiach....ale to była wycieczka do więzienia. Więc niewiele zobaczyłam. Sam klasztor bardzo ciekawy pomimo nieprzyjemnej atmosfery w nim panującej. Niestety wątpię czy organizowane są tam ogólnodostępne wycieczki :) A lepiej samowolnie tam się nie wybierać. 

Ośrodek Caritas w Myczkowcach
08 wrzesień 2012 08:20

Widziałam również te wycieczki. Dzięki wielkie. Pozdrwawiam również.

Wakacyjne wojaże - co planujecie
07 wrzesień 2012 11:47

Racja! W Polsce jest multum miejsc wyjątkowych, na co dowody można znaleźć na POlskich Szlakach! A do Krakowa wybieram się jutro :)

W KASZUBSKIM SKANSENIE
06 wrzesień 2012 14:58

Zdjęcia super! a Skansen prześliczny. Szkoda że tak daleko

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021