Violka

Nowicjusz
1 kilometrów

Komentarze

Park Leśny Gród - Milówka
19 marzec 2012 08:38

Witam,

byliśmy w cztery osoby w weekend w owym "Grodzie".Może kiedyś było to fajne miejsce-zasugerowałam się niektórymi opiniami,teraz natomiast to wielka porażka.Ujęłabym to tak"wszystko i nic"....Jak można tak zapuścić coś takiego:śmieci leżały dosłownie wszędzie,porozrzucane zgnite warzywa czy owoce-ogólny smród i brud.

Chciałabym jeszcze dodać jeżeli chodzi o sam nocleg:

Całe szczęście że był to tylko weekend i idzie ruszyć stamtąd w inne miejsca oczywiście samochodem.W pokojach brud(pajęczyny były wszędzie),brak ciepłej wody i nie potrafiliśmy się wykąpać(pomimo że wisi kartka z napisem"ciepła woda w godzinach od 8.00 do 23").Czekaliśmy na ciepłą wodę od samego rana do godziny 12.00 i niestety nie doczekaliśmy się....

Wykupiliśmy opcję z jedzeniem(obiadokolacja i śniadanie) i tutaj też pomimo że Pani starała się bardzo ale niestety to nie wystarczy-sam stół i bar był cały zakurzony-szklanki to samo,na kanapach były koce-chyba dawno nie prane.

Powinni w ofercie zaznaczyć że pobierają kaucję zwrotną w kwocie 50 zł za klucz-jakoś tego nigdzie nie wyczytałam.

Nikt chyba za cenę 60 zł od osoby nie oczekuje cudów  ale chyba czystości jak najbardziej.

Może ktoś będzie miał więcej szczęścia niż my:)

 

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021