tomtur

Krajtroter
3640 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Miłośnik zabytków oraz przyrody. Kraj zwiedzałem autostopem, PKP i PKSem, a ostatnio samochodem. Nie lubię zatłoczonych kurortów.  Wielokrotnie nocowałem w schroniskach młodzieżowych PTSM.  Bardzo lubię niewysokie góry. Cenię spotkania na szlaku oraz odkrywanie leżących na uboczu perełek, jak przykładowo, kościół w Wielinie pod Sławnem

Z żoną bardzo lubimy skanseny. Cenne, że przybywa małych jednozagrodowych skansenów. W pobliskim, łódzkim ogrodzie botanicznym jest chałupka z ogrodem z kwiatami, małym polem z warzywami, stodoła oraz byłą stajnią

Najnowsze podróże

Ziemia kujawska: skansen w Kłóbce

14 listopad 2020 13:24

Opatów Wszechświęte Małoszyce

07 listopad 2020 00:08
Zobacz kolejne podróże
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021