Roman Świątkowski

Krajtroter
68777 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Takie inicjatywy zawsze wzbudzają podziw. Brawo.. Historia nie jednego pięknego obiektu kończy się zawsze na armii czerwonej- zniszczyli, spali, przeznaczyli na PGR itp. Fajnie ze dzis się inaczej patrzy na pewne sprawy i są osoby które chcą coś dla innych. 

Bardzo ciekawe miejsce odwiedzilaś

I to można nazwać fajny wypad. Co do zamku w Rudnie wedlug mnie są one z Ogrodziencem jedne z piękniejszych ruin zamków w Polsce. 

Pięknie. Dla mnie to dziewicze tereny. Są miejsca w których nie bylem i wiem ze są warte zobaczenia i to jest WPN. Jakoś nigdy nie bylo po drodze ladnie mówiąc. 

Pozdrawiam 

Znam dobrze tą trasę Rabia Skala-Wetlina plus żółty z Jaworek do Wetliny. Nie raz dreptałem ale zawsze schodząc do Wetliny (nocleg w Wetlinie). Punkt Widokowy ciekawe miejsce ale w drugim kierunku na Okraglik ta sama odleglosc szczyt Durkoviec widoki az dech zapiera

Nasze Bieszczady. Szkoda marnować dnia i jak się powiedzialo tak się zrobiło i to jeszcze jak BRAVO 

21 lipiec 2021 05:20

Super zwiedzanko ale nie ma co się dziwić w końcu Bieszczady. Relacja z 11 dniowego wypadu z bazą w Wetlinie jest fajnie i ciekawie napisana. Fotki babą. Nasze przecudne Bieszczady.

Dolinki Mnikowskie
17 lipiec 2021 07:17

Coś nowego, nie bylem, zaciekawiło mnie, trzeba będzie to nadrobić. Ładne fotki

Jaskinia wierzchowska
17 lipiec 2021 07:14

Jura i jej jaskinie nic dodać nic ująć. Jedna z kilku jaskin dostępna do zwiedzania. Bylem w pozostałych również ktora naj wszysztkie wart zobaczenia. 

Krościenko nad Dunajcem
17 lipiec 2021 07:11

Kochane przecudne Pieniny, o jak tu nie wracać 

Bielsko-Biała
05 lipiec 2021 22:04

Miasto Bolka i Lolka również uważam iż warte zwiedzenia . Fajny spacerek

Brama Morawska
30 czerwiec 2021 17:15

165 w jeden dzień to troszkę pedałowania miałeś ale za to mogłeś o wiele więcej zobaczyć co prezentujesz nam w swojej rekacji. Lubię takie zwiedzanie 

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021