iwonka76

Domator
18 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Witam, jestem kobietą po 30 z dwójką dzieciaków w wieku 11 i 12 lat. Bardzo chętnie zwiedzę południe Polski w towarzystwie innych rodziców ze swoimi dzieciakami, lub w gronie tylko dorosłych..góry, woda, rowery, ciekawe miejsca...uwielbiam to! :-)
  Na razie pod koniec lipca planuję krótki 3 dniowy wyjazd z chłopcami do Zakopanego: kolejka Gubałówka, park linowy, zjeżdzalnia grawitacyjna, Morskie Oko...

Najnowsze podróże

Krajtroter nie posiada jeszcze żadnej publicznej podróży. Mamy nadzieję, że doda je wkrótce
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022