Anna Jankiewicz

Zapaleniec
311 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Kocham Tatry i w wolnych chwilach oddaje im się całkowicie,maluję ,piszę,fotografuję..  Na codzień zajmuję się wynajmem apartamentów w Zakopanem.Zapraszam serdecznie do skorzystania z naszej bazy noclegowej! Mieszkania w Zakopanem,pomogę Państwu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Zabiorę na wycieczkę ,opowiem o ciekawych miejscach. Pomogę zorganizować wymarzony pobyt na skalnym Podhalu!!! www.apartamentdlaciebie.pl

Najnowsze podróże

Dolina Kościeliska Początki

17 maj 2011 11:24
Zobacz kolejne podróże
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022