Ufojta

Weekendowy turysta
26 kilometrów

Komentarze

W takim razie pozostaje nam czekać na zdjecia z doliny,bo domyślam się że widoki były naprawde piękne:) Możliwe że i my w najbliższym czasie wybierzemy się do Ojcowa. 

Czerwone Wierchy
11 maj 2011 12:44

Same czerwone Wierchy to już 2 dniowa wycieczka,wiec zawsze to jakieś wyzwanie. Oprócz tego proponuje wycieczkę przez Suche Czuby na Kasprowy Wierch-piękne widoki:) No i sam Giewont przez podejście zwane "piekłem",robi wrażenie. 

Kielce
11 maj 2011 12:42

Tylko ze Teelgraf jest już zamkniety bo trwa jakiś remont.. Ogólnie Kielce są teraz bardzo rozkopane na czas przebudowy,ale faktycznie miasto zmienia się nie do poznania,staje się coraz bardziej nowoczesne.

Chata Skalanka
11 maj 2011 12:41

A może wiecej szczegółów? Rozumiem że termin już minął,ale jeżeli planujesz dalsze imprezy w tym kierunku to daj znac i opisz wszystko dokładnie. Czekam na wieści. 

Wspólne wypady
11 maj 2011 12:39

Beskid trzeba koniecznie odwiedzić ze stolicą w Wiśle. Na miejscu jest wiele atrakcji,wiec trudno narzekać na nude.W dalszej kolejnosci proponuje szereg zamków na Śląsku. 

Noclegi w Hiszpanii
11 maj 2011 12:37

Dzięki za adresy,moze kiedyś sie przydadza.. Chcoiaż nie planuje zagranicznej wyprawy,to nigdy nic nie wiadomo:) Tam ceny są droższe niż u nas,wiec oprócz samego noclegu,trzeba doliczyć także  koszty utrzymania i wyżywienia na miejscu.

Słowacja
11 maj 2011 12:35

Miło słyszeć,że ktoś zna Wisłę,bo to naprawdę piękne tereny i sam Beskid Slaski wart jest zobaczenia.  Można poszukać noclegów na kilku strocach słowackich,okolice gorących źródeł są bardzo rozchwytywane i nie powinno być żadnego problemu aby sie gdzieś zaczepić na nocleg. 

Ja napewno nie wybiore się wtym roku,to za daleko a słyszałem że opinie są mocno podzielone.. Czy ktoś może się do etgo odniesc? Najlepiej te osoby które już były na takim spływie. 

Ale w lipcu jest tam prawdziwe oblężenie pzrez wielu turystów,więc nie wiem czy jest sens jechać tam w samym środku największego szczytu. W Wiśle jest nieco inaczej i właśnie dlatego zapraszałem do Nas. Wszędzie cisza i spokój:) 

Kotlina Kłodzka, gdzie ?
11 maj 2011 12:23

Polanica to urocze meisjce,ale nei dorównuje Wiśle w żadnym stopniu,w zasadzie to zanjdziecie tutaj wszystko czego potrzeba do spokojnego spędzenia wczasów.

 

 www.ufojta.pl 

Nocleg w zabytkach
11 maj 2011 12:21

Moze sie przydać,szczególnei jeśli ktoś planuje dalszy wyjazd. Myśle że taka z nowszych i lepszych innwoacji jest interenetowy system rezerwacji noclegu,to bardzo ułątwia życie. 

Co prawda nie jestem mieszkańcem tego powiatu,ale bywałem w tamtejszej okolicy kilkakrotnie i myślę ze moge spokojnie wypełnić ankiete. W razie dodatkowych pytań służe pomocą. 

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021