Turystyczne Mistrzostwa Blogerów
Moi mili! Bierzemy udział w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów!
16 blogów podróżniczych reprezentuje swoje województwo w Polsce. My pokażemy piękno województwa śląskiego!

Chcesz nam pomóc? Wchodź na naszego bloga i śledź nasze kanały społecznościowe: Facebook, Instagram i Youtube.
Lajkuj, komentuj i udostępniaj!
Zapraszamy Cię na tą piękną przygodę! Z góry dziękujemy!

kasia ejsmont

Krajtroter
12810 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Podlaskie klimaty.
28 listopad 2018 08:57

[cytuj autor='marian'] Oj,dużo interesujących rzeczy można z Twoich relacji dowiedzieć się.Kolejny ciekawy wypad. Edytowano: 2018-11-28 07:18:38 Edytowano: 2018-11-28 07:19:39 [/cytuj]

Podróże jednak pogłębiają naszą wiedzę, choćbyśmy nawet wykazywali odporność w tym kierunku :). Pisanie o nich zmusza mnie do szukania informacji. Pozdrawiam. 

Wrocław.
27 listopad 2018 16:29

[cytuj autor='Maciej A'] Moje ulubione duże miasto :-) Jak na grupę "niezorganizowaną", to bogaty plan został zrealizowany. Jak zwykle bardzo fajnie poczytać [/cytuj]

Moje chyba też :). Chyba, bo byłam dwa razy dopiero. Ale jestem zauroczona. 

Wrocław.
27 listopad 2018 14:22

[cytuj autor='Anna Piernikarczyk'] Degustacja tekstem Twoim Kasiu jak zwykle nastapiła :) Jednak została brutalnie przez me najmłodsze dziecie przerwana. Teraz tak mam ciągle... Piękny Wrocław, super z dziećmi spędzony czas. A z tymi piknikami to tak jest, trzeba dorosnąc zeby docenić :) Ja ostatnio dlatego bardziej ciasto ciągnę na te pikniki niz kanapki ;) [/cytuj]

Dzieci wymagają cierpliwości i uwagi. „Maleństwo” absorbuje ją całą. To jeszcze pamiętam. To i nasze przerażenie. :) Kiedy pojawiła się Antosia, Basia miała już skończone sześć lat. Sama potrafiła sobie zrobić śniadanie z płatków i mleka, świetnie radziła sobie z ubieraniem i w łazience... A tu nagle pojawił się mały kosmita całkowicie od nas uzależniony. Oboje z Darkiem uczyliśmy się od nowa obsługi noworodka :). Wspominam te czasy z rozrzewnieniem, ale taka odważna jak Wy, to nie jestem. Pozdrawiam cieplutko pełna podziwu. 

Kalendarz Polskich Szlaków 2019
27 listopad 2018 12:57

[cytuj autor='Anna Piernikarczyk'] Trzymam właśnie w ręku świeżutkie kalendarze Polskich Szlaków na 2019 rok! Jak co roku opatrzone naszymi zdjęciami są i czekają aby zawisnąć w Waszych domach. Dziś mam do rozdania 5 z nich. Pierwsze 5 osób, które tutaj się zgłoszą po nie i napiszą coś miłego, aby poprawić ten smutnawy nieco dzień, otrzymają od nas kalendarz. W wiadomości prywatnej proszę o adresy pocztowe w celu wysyłki. Zapraszam do zabawy :))) [/cytuj]

To ja napiszę, że w Grodzisku Mazowieckim właśnie zaświeciło słońce. Jak się z nim przespaceruję, to podam dalej :).

Biesiada miodowa w Kurowie
27 listopad 2018 09:13

To chyba najsłodszy wpis na Polskich Szlakach :).

Białystok mamy odwiedzony. Na razie tylko raz, ale myślę, że wrócimy, bo zaskoczyło nas to miasto. Oczywiście bardzo pozytywnie. Ale Wam się słoneczko trafiło do tych testów aparatu, to miał szansę nowy model się popisywać.

Świetne miejsce. Krajobraz skojarzył mi się z Mickiewiczem i opisami Puszczy Litewskiej. W takich miejscach człowiek przypomina sobie, że świat nie zaczął się w betonie.

Góry fantastyczne. I satysfakcja pewnie ogromna po takim „spacerku”. Podziwiam zapał i wytrwałość. Zwłaszcza o tej porze roku. Pozdrawiam.

Bardzo fajnie napisane. Dużo emocji, da się wyczuć mnóstwo pozytywnej energii. Wrażenia czasem ważniejsze, niż fakty i informacje. 

Wrocław.
19 listopad 2018 09:08

[cytuj autor='Anja'] A namiary na tego bloga to można dostać? Czy to jakiś tajny projekt (tzn. dla rodziny i przyjaciół)?:);)   [/cytuj]

Jasne, wysłałam pani wiadomość. Mam nadzięję doszła. To oczywiście publiczne przedsięwzięcie, tylko nie chciałam tu uprawiać reklamy, co by kogoś nie urazić.  

Edytowano: 2018-11-19 09:12:11

Podróż wzdłuż Bugu
16 listopad 2018 14:13

Świetny z pani strateg. Trasa dopracowana szczegółowo i powroty mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń. Na tej trasie fajnie wpleciona w krajobraz jest historia, kultura i tradycja. Ciekawy klimat. Pozdrawiam.

Wrocław.
16 listopad 2018 13:56

[cytuj autor='marian'] Dużo udało Wam się zobaczyć ale warto jeszcze tam wrócić. [/cytuj]

Bardzo bym chciała. Wrocław i cały Dolny Śląsk, to słabo przez nas poznane rejony. Pewnie dlatego, że zupełnie mamy tam nie po drodze. Ani do rodziny, ani przejazdem. Coraz częściej jednak zerkam w tamtym kierunku przy planowaniu wyjazdów. Pozdrawiam.

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021