Turystyczne Mistrzostwa Blogerów
Moi mili! Bierzemy udział w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów!
16 blogów podróżniczych reprezentuje swoje województwo w Polsce. My pokażemy piękno województwa śląskiego!

Chcesz nam pomóc? Wchodź na naszego bloga i śledź nasze kanały społecznościowe: Facebook, Instagram i Youtube.
Lajkuj, komentuj i udostępniaj!
Zapraszamy Cię na tą piękną przygodę! Z góry dziękujemy!

kasia ejsmont

Krajtroter
12810 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Co do tej głuchoty... Ostatnio wypełniałam do szkoły ankietę na przesiewowe badanie słuchu a tam:

- Czy państwa zdaniem u dziecka występują problemy ze słuchem?

Ciekawa jestem, czy był rodzic który odpowiedział przecząco :).

Umiejętne wykorzystanie haseł, czyli słów kluczowych, to podstawa koegzystencji, żeby nie napisać manipulacji :).

[cytuj autor='marian'] Warto było przekonać męża by zobaczyć takie piękne miejsca.Udana wycieczka. [/cytuj]

Bardzo udana. Nawet meżowi sie podobało :). 

Widzę, że urodziny pod skocznią, to już się robi tradycja :). Świetnie, że ten wyjątkowy dzień, spędzasz w wyjątkowym miejscu i w wyjątkowych okolicznościach. Piękna zima. Podziwiam tego zahartowanego ducha, który Cię wyciągnął na spacery po górach. Bajeczne krajobrazy. Szczególnie te ze słońcem. Pozdrawiam. I spóźnione: STO LAT!

[cytuj autor='Anja'] I wilk zdążył na popołudnie na kanapę przy takim planie?:) [/cytuj]

Zdążył, zdążył. Odetchnął i jeszcze kolacje zrobił :). 

Owocna wyprawa. Region z ogromnym potencjałem. Wiele powodów by się wybrać.

Piękna zima. Sanki mogły się popisać w tych okolicznościach przyrody. Nasze stoją w piwnicy i już chyba trzeci rok będzie jak śniegu nie oglądają. Zaczęłam podejrzewać, że pechowe sanki kupiłam, albo leniwe. :)

[cytuj autor='Anja'] W Trzęsaczu to niezbyt często jestem, podczas tej wycieczki byłam tam wcześnie rano więc nie mam porównania, ale domniemuję Kasiu, że miejsce to jest jest dużo mniej zatłoczone niż inne nadmorskie kurorty.   [/cytuj]

Można tam znaleźć kawałek niezbyt obleganej plaży, ale dla nas najistotniejszą kwestią jest to, że w Trzęsaczu na plaże można zabrać psa. W Polsce nadal niewiele jest plaż, na które czworonogi mogą wejść. Choć kilka ich przybyło. Kiedy Gandalf jechał z nami pierwszy raz na wakacje, ponad trzy lata temu, W Polsce było dwanaście plaż na których mógł legalnie przebywać.

Pięknie i tak światowo. Bywamy od jakiegoś czasu w tamtych rejonach latem, ale granicy nie przekroczyliśmy. :)

Rozgrzała mnie ta fotorelacja. O krzyżu nad Bałtykiem słyszałam, ale na własne oczy jeszcze nie widziałam. Może w tym roku :). Za to Trzęsacz, to nasze ulubione miejsce kąpielowe nad Bałtykiem od trzech lat, czyli od momentu kiedy pojawił się w naszym domu pieseł. :)

Bardzo ciekawe miejsca. Wszystkie atrakcje świetnie skomponowane z bliskością natury. Dowód na to, że nie trzeba być krzykliwym, aby być interesującym.

Listopadowe Karkonosze
16 grudzień 2018 17:20

Piękna fotorelacja. Pogoda, jak na listopad, to chyba niezła Ci się trafiła. I jakie puste szlaki. A ten koteł to Twój, czy na wyposażeniu schroniska? :)

Pięknie. Kolorowo, świetliście, klimatycznie. Czuć, że coraz bliżej święta. :) 

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021