Mariusz Wojciechowski

Wędrowiec
160 kilometrów

PRZEWODNIK SUDECKI

Witam  Państwa serdecznie,  mam zaszczyt zaoferować Państwu swoje usługi przewodnickie.  Jestem Przewodnikiem Sudeckim, od kilkunastu lat zajmuję się badaniami  i pracami eksploracyjnymi prowadzonymi nad przedsięwzięciem „Riese” w Górach Sowich.  Oprowadzam po wszystkich kompleksach włącznie  z  częściami naziemnymi obiektów nie udostępnionych do zwiedzania. Zapraszam  również na wycieczki piesze i autokarowe, jedno i kilkudniowe po terenie całych naszych pięknych Sudetów po obu stronach granicy. Z przyjemnością i całkowicie gratis pomogę w  planowaniu, wytyczaniu i organizacji wycieczek i imprez turystycznych, pomogę w wyborze bazy noclegowej i gastronomicznej. Ze swojej strony zapewniam: poczucie bezpieczeństwa, moc ciekawych informacji, dobry humor i piękne wspomnienia z wycieczki. Chętnie nawiążę stałą współpracę z biurami podróży. Więcej o mojej działalności, oraz oferty wycieczek znajdą Państwo na stronie:

 karus-troter.cba.pl

Kontakt:

Mariusz Wojciechowski

Głuszyca Górna

Ul. Kłodzka 24/2

58-340 Głuszyca

Tel. 609-188-558                                                                  Zapraszam Państwa do współpracy

e-mail. mariusz.wojki1@wp.pl                     

                                                                              

Najnowsze podróże

Historyczne Oblicze Głuszycy

31 lipiec 2011 16:26

Historyczne Obliczze Głuszycy

31 lipiec 2011 16:26

RIESE

13 marzec 2011 13:08
Zobacz kolejne podróże
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021